NGCom uruchomiła sklep z artykułami dla dzieci Pieluchowo.com

Ekomercyjnie

eKomercyjnie.pl

Poznańska spółka NGCom uruchomiła nowy sklep internetowy z artykułami dla najmłodszych: Pieluchowo.com. W ofercie sklepu znaleźć można wszystko to, co niezbędne w opiece nad małym dzieckiem oraz w okresie ciąży.

Pieluchowo.com skierowany jest przede wszystkim do przyszłych i obecnych rodziców, ale także do ich bliskich, którzy znajdą tu wiele ciekawych propozycji prezentów na różne okazje. Szeroki asortyment sklepu obejmuje akcesoria do pielęgnacji i karmienia, zabawki, jak również mebelki do pokoju dziecięcego, wózki i foteliki samochodowe.

Właściciele serwisu przykładają bardzo dużą wagę do jakości sprzedawanych artykułów – nie bez powodu motto Pieluchowo.com brzmi: „bo dzieci są najważniejsze”. Kupujący mogą wybierać spośród znanych i sprawdzonych marek, między innymi Baby Ono, Klupś, Coto baby, Avent, Tommee Tippee, Bella czy Skarb Matki.

pieluchowo_zrzut

Pieluchowo.com to siódmy sklep w dorobku spółki NGCom. Wcześniej ta młoda, dynamicznie rozwijająca się firma z branży e-commerce założyła i z powodzeniem rozwija sklepy: torebki.pl, citihome.pl, petity.com, repliki.com, bagstyle.pl i smartfox.pl, udostępniając internautom bardzo szeroki wachlarz produktów.

torebki_pl zrzut

Sklepy szczycą się profesjonalnym podejściem do klienta, za cel stawiając sobie ułatwienie i uprzyjemnienie życia ludziom. Wszystkie siedem sklepów NGCom uczestniczy też we wspólnym programie Twoje WOW!, na który obecnie składają się karty z rabatami nawet do 50% oraz karty podarunkowe.

twojewow_pl zrzut

Atrakcyjnym asortymentem, wysoką jakością obsługi i gwarancją błyskawicznej dostawy NGCom udało się zdobyć zaufanie klientów, których grono nieustannie się powiększa. Z okazji świętowanych 8 marca pierwszych urodzin sklepu Torebki.pl, kupujący otrzymali atrakcyjne prezenty: karty podarunkowe o wartości nawet 100 zł. Także dla klientów Pieluchowo.com przygotowano niespodzianki: pierwszych 50 osób dokonujących zakupu otrzymało zestawy powitalne z praktycznym upominkiem – coś dla malucha i jego rodziców.

NGCom w maju uruchamia kolejny sklep: www.blumi.pl, w którym swoim klientom zaoferuje bogatą ofertę zabawek dla dzieci w każdym wieku.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę