NEO24.pl wprowadziło świąteczną Gwarancję Renifera

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

NEO24.pl, lider wśród sklepów internetowych RTV/AGD w Polsce, po raz kolejny już oferuje swoim zabieganym Klientom specjalną przedświąteczną akcję – Gwarancję Renifera, dzięki której zamówione prezenty na pewno dotrą na czas. W przypadku dużych miast – zamówienia na specjalnie oznakowane produkty można składać nawet na dzień przed Wigilią, do południa.

W mniejszych miejscowościach, produkty objęte Gwarancją Renifera można zamawiać przez internet aż do 22 grudnia. Zamówienie można otrzymać przesyłką kurierską lub odebrać w jednym z 18 Punktów Wydań Osobistych w największych miastach. W ubiegłych latach z akcji skorzystało kilkadziesiąt tysięcy Klientów – wszystkie paczki dotarły w terminie.

Wśród najchętniej kupowanych przez internet prezentów ważne miejsce zajmuje sprzęt elektroniczny. To właśnie na większych zakupach RTV/AGD można w internecie zaoszczędzić szczególnie dużo.

Jak co roku, na liście gwiazdkowych zakupów RTV znajdą się na pewno telewizory – wielu Klientów kupuje je właśnie przed Świętami, dla całej rodziny. Coraz częściej wybieramy TV droższe, o większej przekątnej i bardziej zaawansowanej technologii – mówi Dominik Kaczmar, ekspert sklepu internetowego NEO24.pl.

Hitem sprzedażowym tegorocznych świąt będą także konsole do gier komputerowych, które wciąż cieszą się ogromnym powodzeniem. Nową pozycją na świątecznej liście będą tablety. Bardzo popularnym zakupem są też tradycyjnie produkty służące pielęgnacji urody: depilatory, golarki, suszarki – ich sprzedaż w grudniu wzrasta o ponad 100%. Najbardziej popularnym prezentem w tej grupie są golarki, które odnotowują w grudniu przyrost sprzedaży rzędu 350%.

Często wybieranymi prezentami są także komputery i notebooki, akcesoria komputerowe, odtwarzacze DVD, a także sprzęt muzyczny. Co ciekawe, na pierwsze miejsce list zakupów w grudniu trafia także duży kuchenny sprzęt AGD – wielu Klientów stara się przed Świętami wykończyć nowe mieszkania lub wyremontować stare. Innymi produktami, które dobrze sprzedają się co roku, są roboty kuchenne, wypiekacze do chleba czy masażery do stóp.

Źródło: NEO24.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę