Multipłatności w polskim e-commerce dzięki Empik.com i Smyk.com

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Innowacyjne na polskim rynku formy płatności zostają wprowadzone w sklepach internetowych empik.com i smyk.com. Po raz pierwszy dokonując zakupów w Internecie można podzielić płatność na kilka różnych sposobów w ramach jednej transakcji. Wraz z wprowadzeniem multipłatności nowych funkcjonalności nabierają oferowane przez oba sklepy Ekarty Prezentowe.

Sklepy empik.com i smyk.com będące liderami innowacji w polskiej branży e-commerce wprowadzają zupełnie nową możliwość multipłatności, która przypadnie do gustu zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

Dzięki multipłatnościom znikają problemy wynikające z braku wystarczających środków finansowych na zakup wymarzonego produktu. Jest to szczególnie istotne podczas zakupów dokonywanych przy pomocy Ekarty Prezentowej, ale nie tylko. Dotychczas posiadacze kart prezentowych dostępnych na polskim rynku musieli ograniczać się podczas zakupów do kwoty, którą zostali obdarowani. Teraz mogą dowolnie dopłacić do wybranego produktu stosując inną formę płatności.

„Przykładowo, jeśli wymarzona książka czy zabawka kosztuje 50zł, to kwotę 30zł można zapłacić Ekartą, a pozostałe 20zł przelewem lub też 30zł Ekartą i 20zł kartą kredytową. Konfiguracje dotyczące sposobów płatności są dowolne.” – mówi Dorota Bachman, Dyrektor Marketingu i Rozwoju Biznes,
E-commerce Services Sp. z o.o. „Możliwe jest także łączenie środków z kilku Ekart. Informacje
o dostępnych środkach pieniężnych są dostępne w zakładce „moje środki”. Możliwość płacenia
w ramach jednej transakcji różnymi sposobami jest unikalna w polskim e-commerce.”
– dodaje.

To nie jedyne możliwości i zalety nowego rozwiązania. Multipłatności to także multisklepowość. Część środków z tej samej karty można wydać w sklepie internetowym empik.com, pozostałą
w smyk.com. Co równie istotne, przez cały okres ważności karty można dowolnie dysponować środkami – także tymi, które pozostają na karcie po dokonaniu zakupów na kwotę mniejszą niż jej nominał. Wydając przykładowo 70zł z Ekarty o nominale 100zł, pozostałe 30zł nadal można wykorzystać w wygodnym terminie na dowolny produkt, także dopłacając do niego innym sposobem. Środki na Ekartach zatem nie przepadają.

Ekarta to elektroniczny bon podarunkowy, którym można płacić w sklepach internetowych empik.com i smyk.com. Jest to rozwiązanie korzystne nie tylko ze względu na funkcjonalność
i komfort użytkowania. Ekarta ma postać kodu alfanumerycznego, który może być przesłany drogą elektroniczną lub nadrukowany na dowolnie wybrany nośnik. „Kody mogą być dystrybuowane
w formie bonów upominkowych, estetycznych i wygodnych kart, na opakowaniach produktów,
w mailingach i smsach. Stawiając na uniwersalność, pozostawiamy Klientom swobodę przy wyborze sposobu ich dystrybucji”
– mówi Dorota Bachman, Dyrektor Marketingu i Rozwoju Biznes, E-commerce Services Sp. z o.o. „Kładziemy nacisk na korzyści dla Klientów biznesowych, oferując atrakcyjne rabaty przy zamówieniach hurtowych” – dodaje.

Ekarty można zamówić i wygenerować 24h/dobę poprzez skorzystanie z formularza online lub poprzez bezpośredni kontakt z handlowcem.

Źródło: Empik.com, Smyk.com

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę