Morele.net współpracuje z ForumPC.pl

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Od września Morele.net, jeden z największych sklepów internetowych w Polsce oraz ForumPC.pl, popularne forum dyskusyjne o tematyce komputerowej rozpoczęły współpracę. Z tej okazji przygotowano konkurs w którym do wygrania jest 100 myszy komputerowych firmy Logitech Wireless Mouse M305.

Obecny w e-commerce od 10, sklep internetowy Morele.net realizuje 1000 zamówień dziennie a prognoza na 2011 rok zapowiada obroty powyżej 100 mln zł. Czyni go to jednym z liderów w branży elektroniki użytkowej na polskim rynku.

Forum dyskusyjne ForumPC.pl powstało w 2006 roku i skupia się głownie na tematyce komputerowej. W ciągu ponad 5 lat użytkownicy forum napisali ponad 1,2 miliona postów, co stawia ForumPC.pl w czołówce komputerowych for dyskusyjnych w Polsce. Miesięcznie forum odwiedza blisko pół miliona unikalnych osób.

Kamil Neć, administrator ForumPC.pl powiedział: – Współpraca z tak znanym i rozpoznawalnym partnerem jakim jest sklep internetowy morele.net, to przede wszystkim ogromny plus dla użytkowników ForumPC.pl. Bogata oferta ponad 50 000 produktów dostępnych w sklepie partnera pozwoli nam na staranne dobieranie polecanego sprzętu komputerowego, który następnie użytkownicy forum będą mogli kupić w sklepie morele.net ze specjalnym rabatem, darmową wysyłką bądź innym gratisem. Ponadto każde zamówienie będzie można odebrać w jednym z 15 punktów odbiorów zlokalizowanych w całej Polsce.

Na dobry początek zorganizowany został konkurs, w którym jest 100 myszek Logitech Wireless Mouse M305 o wartości 90 zł do rozdania. Wystarczy, że użytkownik ForumPC.pl polubi profil Morele.net na facebooku, złoży zamówienie powyżej kwoty 200 zł na produkty Logitech i wyśle numer zamówienia na adres facebook@morele.net.

– Nasza współpraca jest w systemie win – win – win – komentuje Wojciech Pawlik, odpowiedzialny za marketing w Morele.net – Zyskujemy my, zdobywając nowych klientów, zyskuje również forum, ponieważ po prostu opłaca się być jego użytkownikiem, no i oczywiście zyskują sami użytkownicy. Dla nas kluczowym jest teraz, aby dotrzeć do jak największej liczby użytkowników – niedługo zrealizowany zostanie projekt „Najlepsza oferta”. Docelowo zakładamy, że na początku listopada już 90% produktów z naszej oferty będzie plasowało się na pierwszych 5 pozycjach w porównywarkach cenowych. Będzie to bardzo komfortowe rozwiązanie dla klienta, który nie będzie musiał sprawdzać cen różnych sklepów i z powodu różnicy cen zamawiać w kilku sklepach jednocześnie, co oczywiście zwiększa koszty przesyłki. Gdy uda się osiągnąć nam ten cel, ważne jest, aby dotrzeć z tą informacją do jak najszerszego grona użytkowników. Stąd pomysł na współpracę z forum.

(Powyższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową firmy, której dotyczy
i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji eKomercyjnie.pl)

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę