Meet Magneto po raz pierwszy w Polsce

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

W najbliższym czasie – 23-24 listopada, w Hotelu Mariott w Warszawie, odbędzie się pierwsze w Polsce spotkanie z ogólnoświatowego cyklu Meet Magento. Magento jest niezwykle popularnym narzędziem e-commerce stworzonym z myślą o łatwym założeniu i zarządzaniu sklepem internetowym. Ten dynamiczny system – a właściwie framework, w ciągu ostatnich paru lat zdobył 12% udziału w rynku i wszystko wskazuje na to, że w ciągu najbliższych lat zdobędzie jeszcze więcej.

Jego siła i niezwykła popularnością ściśle związane z zaangażowaniem tzw. „Społeczności Magento” w rozwój platformy open source. Ten specyficzny sposób pracy nad oprogramowaniem sprawia, że rozwój Magento jest wielokierunkowy, a oferta może być skierowana zarówno do mikro-przedsiębiorstw, jak i do korporacji. W listopadzie pojawi się zatem niezwykła okazja do szeroko rozumianej wymiany wiedzy, kontaktów biznesowych i handlowych, a także zaprezentowania własnych pomysłów, czy omówienia „case study”. Na spotkaniu w roli prelegentów pojawią się zarówno partnerzy Magento, osoby związane na co dzień z pracą z tym narzędziem, a także eksperci z Magento Inc., którzy prezentować będą nowe pomysły związane z rozwojem platformy.

Spotkanie Meet Magento zostało podzielone na 2 części:

  • Część główna (23 listopada – równoległe bloki biznesowe i techniczne)
  • Część techniczna (24 listopada, dla programistów)

Część biznesowa Meet Magento jest skierowana specjalnie do sprzedawców internetowych i innych zainteresowanych Magento od strony biznesowej. Oprócz konkretnych zagadnień branżowych, będziemy omawiać tutaj głównie studia przypadków ciekawych realizacji sklepów internetowych. Z kolei na sali „technicznej” będzie okazja posłuchać o nowych rozwiązaniach, optymalizacji i dobrych praktykach w pracy z Magento – idealna opcja dla programistów i project managerów pracujących na co dzień z Magento.

Dwudniowe spotkanie jest doskonałą okazją do szeroko pojętej wymiany wiedzy, kontaktów biznesowych oraz pomysłów na udoskonalenie Magento.

Wstępna agenda spotkania jest dostępna pod adresem http://meetmagento.pl/program/. Bilety na spotkanie dostępne są również na stronie konferencji, pod adresem http://meetmagento.pl/store/meet-magento-pl-2012

Źródło: MeetMagneto

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę