KurierNet wspiera akcję DDD 2012

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

W tym roku KurierNet dołączył do akcji Dnia Darmowej Dostawy. Innowacyjny projekt realizowany od trzech lat przez zespół eKomercyjnie.pl idealnie wpisuje się w politykę Serwisu i dlatego przygotowano zniżki dla wysyłających paczki.

Z naszych doświadczeń wynika, że większość zamówień złożonych 3 grudnia będzie realizowane przez sklepy dzień później. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Sprzedawców zorganizowaliśmy specjalne warunki obsługi przesyłek kurierskich w dniu 3 grudnia jak również dzień później.

Wszystkie zlecenia kurierskie krajowe realizowane poprzez serwis KurierNet w dniu 3 i 4 grudnia będą objęte rabatem w wysokości 10%. Rabat będzie dostępny dla uczestników Dnia Darmowej Dostawy po wpisaniu kodu rabatowego dostępnego na stronie internetowej Akcji – klikajcie tutaj.

Informacje o DDD dostępne są również na stronach serwisu www.kuriernet.pl. Poinformujemy Was o globalnych wynikach akcji. Mamy nadzieję i że i tym razem Klienci Was nie zawiodą!

KurierNet – serwis usług kurierskich – na co dzień wspiera sklepy oraz firmy z branży e-commerce dostarczając usług kurierskich na wysokim poziomie przy zachowaniu niskiej ceny. Podejmujemy działania, aby na bieżąco dostosowywać się do potrzeb naszych Klientów i zmieniającego się rynku handlu internetowego.

Źródło: Kuriernet

Reklama

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
18.05.2022

ROI, ROAS… czas na ROR w Twoim e-commerce!

Marcelina Lipska

Marcelina Lipska

CEO, Digital Marketing Consultant & Strategist
f1brand.pl

Artykuł
04.05.2022

50 błędów w SEO — sprawdź, czy ich nie popełniasz!

Adam Przybyłowicz

Adam Przybyłowicz

SEO Copywriter
toponline.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę