KurierNet wspiera akcję DDD 2012

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

W tym roku KurierNet dołączył do akcji Dnia Darmowej Dostawy. Innowacyjny projekt realizowany od trzech lat przez zespół eKomercyjnie.pl idealnie wpisuje się w politykę Serwisu i dlatego przygotowano zniżki dla wysyłających paczki.

Z naszych doświadczeń wynika, że większość zamówień złożonych 3 grudnia będzie realizowane przez sklepy dzień później. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Sprzedawców zorganizowaliśmy specjalne warunki obsługi przesyłek kurierskich w dniu 3 grudnia jak również dzień później.

Wszystkie zlecenia kurierskie krajowe realizowane poprzez serwis KurierNet w dniu 3 i 4 grudnia będą objęte rabatem w wysokości 10%. Rabat będzie dostępny dla uczestników Dnia Darmowej Dostawy po wpisaniu kodu rabatowego dostępnego na stronie internetowej Akcji – klikajcie tutaj.

Informacje o DDD dostępne są również na stronach serwisu www.kuriernet.pl. Poinformujemy Was o globalnych wynikach akcji. Mamy nadzieję i że i tym razem Klienci Was nie zawiodą!

KurierNet – serwis usług kurierskich – na co dzień wspiera sklepy oraz firmy z branży e-commerce dostarczając usług kurierskich na wysokim poziomie przy zachowaniu niskiej ceny. Podejmujemy działania, aby na bieżąco dostosowywać się do potrzeb naszych Klientów i zmieniającego się rynku handlu internetowego.

Źródło: Kuriernet

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę