Konferencja InternetBeta już 26 września w Rzeszowie

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Już samo menu konferencji wygląda obiecująco. Ponad 80 nazwisk z polskiej i światowej branży internetowej, trzy bloki tematyczne, a na deser konkurs dla startupów – StartupSito. Uczta dla pasjonatów branży interaktywnej startuje 26 września w Rzeszowie. Bilety na InternetBeta 2012 w promocyjnej cenie tylko do końca sierpnia!

Zgodnie z założeniami rzeszowskiej konferencji w programie nie zabraknie żadnego z gorących tematów dotyczących wirtualnej sieci. W agendzie nie ma tradycyjnego podziału na bloki, są za to ścieżki, po których przewodnikami będą eksperci i praktycy różnych branż.

I tak ze świata młodych tygrysów e-biznesu pojawi się m.in. Javier Galan z CircleMe, serwisu społecznościowego, który łączy ludzi z podobnymi zainteresowanymi czy Dariusz Diuk ze Spotify. Scenę startupową reprezentować będzie także Marcin Szeląg w barwach Innivation Nest oraz twórca SaveUp – Arek Skuza. Wystąpienie nowojorskiego fotografa Boba Careya czy Szymona Sikorskiego z Agencji Publicon, pokaże z kolei uczestnikom jak z sukcesem wykorzystywać globalną sieć do propagowania idei społecznych. Łyżkę dziegciu dla równowagi zaserwuje Jarosław Lipszyc (Fundacja Nowoczesna Polska) oraz Andrew Keen, autor bestselleru „Kult Amatora”. Ten ostatni wskaże w jaki sposób social media przeistaczają globalną sieć w scenariusz znany z filmów Hitchcocka.

W czasie konferencji po raz pierwszy pod lupę zostanie wzięta kompleksowo przestrzeń e-commerce oraz technologie. W ścieżce zorganizowanej przez Empathy – Internet Software House wystąpią przedstawiciele takich marek jak PRESTO, Motoricus.com czy ILIM. Nie zabraknie również prognoz na przyszłość. We wróżkę zabawi się tym razem Radek Zaleski z CD Project, który naszkicuje uczestnikom wizję Internetu w 2015 roku.

Od słów do czynów

Część teoretyczną konferencji dopełnią warsztaty zorganizowane w ostatnim dniu wydarzenia tj. 28 września. Organizatorzy proponują uczestnikom praktyczną lekcję z brandingu i wprowadzania produktu na rynek, UX oraz finasowania startupów. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w konferencji zapraszamy do rejestracji poprzez formularz na stronie Internetbeta.pl. Promocyjna cena biletów w sprzedaży tylko do końca sierpnia!

Źródło: Empathy

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
23.11.2022

Recykling treści – praktyczne zalecenia i przykłady

Jan Kinal

Jan Kinal

CEO
setugo.pl

Artykuł
21.11.2022

Black Friday nie musi być black. Jak się do niego dobrze przygotować?

Magdalena Hajduga

Magdalena Hajduga

Head of Business Development
Apaczka.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę