Katalog Firm eCommerce – nowe wpisy (marzec 2012)

Ekomercyjnie

eKomercyjnie.pl

Wraz z początkiem marca w Katalogu Firm eCommerce nastąpiło wiele istotnych zmian. Wprowadziliśmy m.in. dodatkowe opcje i kategorie, a także uaktualniliśmy ofertę o nowe wpisy standardowe oraz wpisy premium. Z naszej promocji skorzystało dotychczas dużo firm, które zgłosiły nam swoje wpisy. Poniżej lista firm dodanych do Katalogu Firm eCommerce w marcu 2012.

WPISY PREMIUM:

1. Oprogramowanie sklepowe

  • Shoper.pl – to kompleksowe i wygodne rozwiązanie do zarządzania sklepem internetowym oferujące pełny zakres funkcji pozwalających na sprawne prowadzenie biznesu w sieci. Twórcą oprogramowania jest firma DreamCommece S.A., która od prawie 7 lat rozwija narzędzie zgodnie z potrzebami rynku. Z oprogramowania korzysta już ponad 7000 sklepów.
  • eCommerce24h.pl – oferuje rozbudowane oprogramowanie sklepu internetowego. Zapewnia elastyczność oraz indywidualne podejście do klienta.

2. SEO/SEM

  • SeoBusiness.pl – jego zespół tworzą specjaliści, mający kilkuletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarkach dla Klientów instytucjonalnych oraz małych i dużych firm. Misją SeoBusiness.pl jest umożliwienie Klientom dotarcia do tysięcy internautów codziennie poszukujących produktów i usług poprzez wyszukiwarki.

3. Usługi kurierskie

  • KurJerzy.pl – to serwis internetowy oferujący usługi największych firm kurierskich po niższych cenach bez umowy. Współpracuje z UPS i DHL.
  • CentrumKurierskie.pl – to zaawansowana platforma obsługująca przesyłki krajowe i międzynarodowe. Oferta skierowana jest zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych
  • SuperPaczka.pl – to platforma internetowa, poprzez którą każdy użytkownik może zamówić tanie i szybkie usługi kurierskie realizowane przez czołowe firmy kurierskie w Polsce.

 
WPISY STANDARD:

1. E-mail marketing

2. Konsulting

3. Systemy ERP

4. Fotografia produktowa

5. Marketing i reklama

6. Platformy sprzedażowe

7. Programy afiliacyjne

8. Systemy płatności

9. Monitoring i statystyki

10. SEO/SEM

11. Pozostałe

Internetowy Katalog Firm eCommerce jest unikalnym projektem stworzonym przez portal eKomercyjnie.pl. Ma na celu skupienie w jednym miejscu firm świadczących usługi dla handlu elektronicznego, co ułatwi właścicielom e-sklepów dostęp do interesujących ich usług oraz pozwoli porównać oferty różnych dostawców.

Przypominamy, że wpis standardowy jest BEZPŁATNY. Każda firma oferująca usługi dla e-handlu może umieścić swoją ofertę na naszej stronie.

Aby dodać wpis do katalogu (niezależnie od tego, czy chodzi o Standard czy Premium) należy skontaktować się z redakcją serwisu: redakcja@ekomercyjnie.pl.

Wpis Premium (opcja płatna) daje firmie szereg dodatkowych korzyści:

  • Oferty Premium wyświetlają się ponad ofertami Standard na stronie głównej Katalogu oraz na stronie kategorii, prezentowane są w wyróżnionych boxach.
  • Wpisy Premium są promowane na stronie głównej serwisu eKomercyjnie.pl w boxie pod najnowszymi artykułami.
  • Wpisy Premium są promowane na stronie artykułu w prawej kolumnie, pod wklejką z Facebooka.
  • Każda firma, która posiada Wpis Premium w Katalogu, otrzymuje gratis mini-wizytówkę w Magazynie eKomercyjnie.pl, wydawanym co miesiąc w formie PDF (8 wizytówek na stronie).

Szczegółowa oferta Katalogu Firm eCommerce oraz pełny cennik usług reklamowych wysyłany jest drogą mailową na życzenie Klienta. Zapraszamy do współpracy!

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę