Katalog Firm eCommerce – nowe wpisy (kwiecień 2012)

Ekomercyjnie

eKomercyjnie.pl

Wraz z początkiem marca w Katalogu Firm eCommerce nastąpiło wiele istotnych zmian. Wprowadziliśmy m.in. dodatkowe opcje i kategorie, a także uaktualniliśmy wpisy standardowe oraz wpisy premium. Katalog dalej się rozwija i dochodzą do niego wciąż nowe wpisy. Poniżej lista firm dodanych do Katalogu Firm eCommerce w kwietniu 2012.

WPISY PREMIUM:

1. Oprogramowanie sklepowe

  • BoldAgency.pl – pomaga wdrażać zaawansowane platformy sprzedażowe oparte o system Magento Commerce™. Ponadto, oferuje połączenie profesjonalnych funkcji zwiększających zyskowność procesu sprzedaży online z brakiem uzależnienia się od dostawcy oprogramowania. Rozbudowane funkcje zarządzania cechami dla każdego produktu w sklepie opartym na Magento™ oraz budowania powiązań cross-selling i up-selling, pozwalają znacząco zwiększyć średnią liczbę oglądanych produktów oraz prawdopodobieństwo zakupu.
  • GOshop.pl – oferuje pełne wdrożenie sklepu, w oparciu o autorskie oprogramowanie dostosowane do polskich realiów prowadzenia e-biznesu. Każda realizacja jest wykonana zgodnie z oczekiwaniami klienta i uzupełniona doświadczeniem GOshop. Sklep oferuje szereg mechanizmów przydatnych w codziennej obsłudze sklepu internetowego. W cenie licencji zawarty jest roczny okres pomocy technicznej.

2. Bezpieczeństwo danych

  • CERTUM – wydawca m.in. podpisu elektronicznego i certyfikatów SSL, służących do bezpiecznego przesyłania danych online. Stosowanie certyfikatów SSL jest zalecane przez GIODO i stanowi wypełnienie obowiązku zabezpieczania transmisji danych osobowych, jaki na właścicieli stron www, nakłada Ustawa o Ochronie Danych Osobowych.

3. E-mail marketing

  • ExpertSender™ – to nowoczesna, elastyczna i bardzo wydajna platforma email marketingowa, a także komplementarna paleta usług z zakresu komunikacji email, która zarabia. Skutecznie konkurujemy jakością ze światowymi liderami w tej branży, dzięki czemu w 2011 roku wolumen wysyłanych przez ExpertSender™ wiadomości przekroczył 4 miliardy wiadomości.

WPISY STANDARD:

1. Platformy sprzedażowe

2. Fotografia produktowa

3. SEO/SEM

4. Konsulting

5. Marketing i reklama

6. Pozostałe

Internetowy Katalog Firm eCommerce jest unikalnym projektem stworzonym przez portal eKomercyjnie.pl. Ma na celu skupienie w jednym miejscu firm świadczących usługi dla handlu elektronicznego, co ułatwi właścicielom e-sklepów dostęp do interesujących ich usług oraz pozwoli porównać oferty różnych dostawców.

Przypominamy, że wpis standardowy jest BEZPŁATNY. Każda firma oferująca usługi dla e-handlu może umieścić swoją ofertę na naszej stronie.

Aby dodać wpis do katalogu (niezależnie od tego, czy chodzi o Standard czy Premium) należy skontaktować się z redakcją serwisu: redakcja@ekomercyjnie.pl.

Wpis Premium (opcja płatna) daje firmie szereg dodatkowych korzyści:

  • Oferty Premium wyświetlają się ponad ofertami Standard na stronie głównej Katalogu oraz na stronie kategorii, prezentowane są w wyróżnionych boxach.
  • Wpisy Premium są promowane na stronie głównej serwisu eKomercyjnie.pl w boxie pod najnowszymi artykułami.
  • Wpisy Premium są promowane na stronie artykułu w prawej kolumnie, pod wklejką z Facebooka.
  • Każda firma, która posiada Wpis Premium w Katalogu, otrzymuje gratis mini-wizytówkę w Magazynie eKomercyjnie.pl, wydawanym co miesiąc w formie PDF (8 wizytówek na stronie).

Szczegółowa oferta Katalogu Firm eCommerce oraz pełny cennik usług reklamowych wysyłany jest drogą mailową na życzenie Klienta. Zapraszamy do współpracy!

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę