Jesień na platformie 100sklepow.pl – nowe usługi i zmiany

Platformy e-commerce
Ekomercyjnie

Informacja prasowa

ARTBEE – właściciel platformy sklepowej 100sklepow.pl – ruszył we wrześniu z trzema nowymi projektami, które rozszerzają jego dotychczasową działalność. Teraz oprócz rozwiązania zapewniającego efektywne założenie i prowadzenie sklepu internetowego, firma oferuje również serwis do tworzenia stron www czy przyjmuje zlecenia na projekty graficzne.

Od września każdy klient, który przyjdzie do ARTBEE w celu uruchomienia swojego e-biznesu może liczyć na kompleksowy zakres usług. Zacznie od zakupu swojej domeny (100domen.pl), następnie szybko przygotuje stronę firmową (100stron.pl), a później ruszy ze sprzedażą online. Jeżeli będzie potrzebował materiałów reklamowych czy unikatowej indentyfikacji wizualnej to zleci je na 100grafik.pl. Jak widać, wszystkie projekty znakomicie się uzupełniają. Żaden klient nie ma też obowiązku korzystania ze wszystkich rozwiązań naraz.

– „Możliwość tworzenia stron internetowych była planowana już w momencie startu platformy 100sklepow.pl” – mówi Tomasz Rudnik z firmy ARTBEE – „Mimo, że architektura platformy umożliwiała tworzenie stron od samego początku to i tak trzeba było dostosować kilka obszarów do wymagań tego konkretnego projektu”.

Oprócz premiery nowych usług, ARTBEE nie rezygnuje z rozwijania oprogramowania 100sklepow.pl. Zniesiono limity na wybrane parametry, cały czas pojawiają się nowe funkcjonalności. Warto tutaj wspomnieć o integracji sklepów z platformą księgową biuroWdomu.pl i darmowych przesyłkach oferowanych przez Paczkomaty InPost. Poza tym, klienci firmy otrzymali m.in. atrakcyjne kupony rabatowe na usługi SEO realizowane przez Topsolutions.pl oraz audyty i profesjonalne tworzenie regulaminów i polityk przez prawników z Rzetelnyregulamin.pl.

„W nowym sezonie staramy się dostosować ofertę tak aby była jeszcze bardziej atrakcyjna. Jednak najbardziej priorytetowo podchodzimy do samej obsługi klienta. Właśnie wzorowa obsługa ma być naszym głównym wyróżnikiem na tym bardzo konkurencyjnym rynku” – mówi Sebastian Sieńko, współtwórca platformy.

100sklepow.pl to projekt internetowy, który wystartował ponad rok temu, wyróżniający się m.in. elastycznym modelem dzierżawy oprogramowania sklepów internetowych. Całosć oferuje funkcjonalności multisklepu, hurtowni, możliwość zautomatyzowanej dwustronnej integracji z Allegro.pl, integracje z wieloma porównywarkami oraz licznymi hurtowniami zewnętrznymi.

(Powyższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową firmy, której dotyczy
i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji eKomercyjnie.pl)

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
19.04.2023

Startujesz z eCommerce? Jaką platformę wybrać na początku drogi?

Krzysztof Stola

Krzysztof Stola

CEO
blueowl.pl

Artykuł
03.04.2023

Logistyka na Amazon: FBA czy FBM?

Marta Michałowska

Marta Michałowska

Head of Marketing
linkercloud.com

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę