Jak zarobić 15 tys. zł na założeniu sklepu internetowego?

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Mój post „Jak promować platformę sklepową? Nagradzaj najlepszych sprzedawców” okazał się inspiracją dla załogi SklepyFirmowe.pl, która przygotowała swój konkurs. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami rozpoczętej akcji – poniżej informacja prasowa.

SklepyFirmowe.pl wraz z Nokaut.pl i TradeMaker.pl organizują konkurs dla osób, które chcą rozpocząć sprzedaż przez Internet. Zakładając sklep internetowy na platformie SklepyFirmowe.pl, a następnie efektywnie go rozwijając, można otrzymać nagrody, które pomogą w dalszym prowadzeniu własnego biznesu.

Chcemy zachęcić ludzi do rozpoczęcia swojej działalności w Internecie, dlatego nasz konkurs głównie kierujemy do nowych  sklepów, które  zostaną założone w 2010 roku – mówi Rafath Khan, twórca i współzałożyciel SklepyFirmowe.pl – natomiast istniejące już sklepy, chcemy nagradzać  za włożoną pracę i poświęcony czas w budowę swojego wizerunku w Internecie.

Zasady konkursu są proste: zakładasz sklep na platformie SklepyFirmowe.pl, rozwijasz swój biznes i jeśli twój sklep osiągnie najlepsze wyniki sprzedaży spośród  nowych sklepów otrzymasz:

  • 10 000 zł w gotówce (!)
  • 3000 zł na promocje sklepu w Nokaut.pl oraz
  • 2.000 zł na pozycjonowanie SEO przez TradeMaker.pl.

W ramach konkursu przewidziane są także dodatkowe nagrody o wartości 3 000 zł, za najlepszą szatę graficzną sklepu oraz najlepszy katalog produktów. Drugie miejsca w wymienionych kategoriach zostaną uhonorowane rocznymi abonamentami Platinum na prowadzenie sklepu. Pula wszystkich nagród przekracza 25.000 zł.

W jury konkursu zasiadają osoby znane z  ecommercowej blogosfery i nie tylko:  Krzysztof Bartnik (eKomercyjnie.pl), Wojtek Kyciak (ecommerce.blox.pl), Grzegorz Marczak (antyweb.pl) oraz Viren Bhandari (skarpetkowo.pl).

SklepyFirmowe.pl to platforma w ramach której można założyć sklep internetowy w jedno kliknięcie. Obecnie na oprogramowaniu tym prowadzonych jest ponad 600 sklepów internetowych. Cechą charakterystyczną platformy SklepyFirmowe.pl jest niska bariera założenia sklepu. Sklep można założyć w kilka sekund a plany abonamentowe zaczynają sie już od 19 zł/mc. Dodatkowym atutem platformy jest aktywne wspieranie sklepów w promocji ich oferty poprzez serwis Bazarek.pl (815 000 RU wg listopadowego Megapanelu PBI/Gemius).

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie konkursu – TUTAJ.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę