Jak szybko na całym świecie sprzedają się koszulki z Threadless.com?

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Zamówienie pojawiające się co kilka sekund, niemal z całego świata, często na więcej niż jeden produkt – Threadless.com (amerykański sklep z koszulkami, oferujący unikatowe nadruki) postanowił „pochwalić się” tym, jak świetnie mu idzie. Jego szefowie wybrali oczywiście najbardziej nietypową i nowoczesną formę prezentacji.

Pod adresem Threadless.com/everywhere możecie znaleźć mapę świata, na której pojawiają się wszystkie zamówienia na produkty z opisywanego sklepu. Mapa skacze po całym świecie (od Stanów Zjednoczonych, przez Europę, aż do Australii) i dodatkowo w lewym dolnym rogu ekranu pojawiają się wzory zamówionych koszulek.

Po niewiele ponad godzinie obserwowania mapki wczoraj wieczorem wschodnie wybrzeże USA wyglądało tak:

Pomysł i jego wykonanie są naprawdę świetne, przyjemnie ogląda się mapę świata wypełnioną koszulkowymi zamówieniami. Zostawcie mapkę włączoną na dłużej, a wtedy sami przekonacie się jak ogólnoświatowym biznesem jest Threadless.

Czekałem na zamówienie z Polski, ale się nie doczekałem. Wiem jednak, że są w naszym kraju osoby, które aktywnie wybierają kolejne produkty z oferty tego sklepu internetowego.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę