iStore.pl udostępnia do testów WFM Connector, integrator sklepów z WF-Mag

Platformy e-commerce
Ekomercyjnie

Informacja prasowa

iStore.pl udostępnił WFM Connector – aplikację integrującą sklepy iStore.pl z programem księgowo-magazynowym WF-Mag. Program obecnie działa w wersji BETA. Użytkownicy iStore.pl mogą testować aplikację bez żadnych dodatkowych opłat do momentu uruchomienia przez iStore.pl komercyjnej wersji oprogramowania.

WFM Connector jest rozwiązaniem, które pozwala w dużej mierze zautomatyzować obsługę sklepu internetowego. Pozwala na działającą w tle aktualizację wszystkich najważniejszych danych produktowych w sklepie i import zamówień do programu księgowo-magazynowego WF-Mag.

Aplikacja WFM Connector jest dedykowana tym Sprzedającym, którzy wykorzystują do obsługi magazynu i dokumentowania sprzedaży program księgowo-magazynowy WF–Mag i chcieliby zintegrować z nim swoje sklepy, bądź zastanawiają się nad opcją wsparcia obsługi swojej sprzedaży w e-sklepie poprzez zakup tego programu.

WFM Connector: Automatyczna synchronizacja danych

Aplikacja pozwala zarówno na ręczną, jak i automatyczną synchronizację danych pomiędzy WF-Mag a sklepem iStore.pl. Program ma funkcjonalność usługi uruchamiającej się z systemem operacyjnym i działającej w tle, synchronizującej dane cyklicznie co jakiś czas.

Eksport produktów

Aplikacja pozwala na przesyłanie z WF-Mag do sklepu wielu parametrów produktowych, od nazwy, opisu, ceny, kategorii – po zdjęcia i wymiary produktu. Dzięki temu jest świetną opcją dla tych, którzy zaciągając produkty z WF-Mag chcieliby szybko zatowarować sobie sklep na platformie iStore.pl.

Najważniejsze pola produktowe eksportowane do sklepu:

  

 • nazwy, opisy skrócone produktów
 • ceny detaliczne, hurtowe, promocyjne, stany magazynowe o producenci, jednostki miary
 • status produktu
 • stawkę VAT oraz kod kreskowy
 • symbol
 • wszystkie cechy wraz z wariantami
 • dodatkowe parametry produktu (waga, wymiary), towary powiązane.

Dodatkowo w wersji Prestiż Plus aplikacja synchronizuje szereg dodatkowych parametrów produktowych, jak: keywords, stan produktu (nowy, używany), linki, rabaty i wiele innych.

Eksport danych można ograniczyć poprzez dostępne opcje (np. opcja „ nie aktualizuj opisów i zdjęć”), w tym filtry eksportu. Bogata funkcja filtrów pozwala na szczegółowe wyszukanie produktów z bazy WF-Mag, które użytkownik chce aktualizować w sklepie. W ramach filtrów można tworzyć dodatkowe warunki zawężające. Aplikacja potrafi obsłużyć wykorzystywane w sklepie wersje językowe (aplikacja działająca dla wersji Prestiż Plus WF-Mag obsługuje wszystkie języki w sklepie).

Import zamówień

Aplikacja pozwala na przesyłanie zamówień ze sklepu iStore.pl do WF-Mag, w którym można swobodnie realizować Sprzedaż na dokumenty magazynowe lub/i finansowe, jak faktura czy paragon.

Najważniejsze dane dotyczące zamówień:

 • data złożenia zamówienia
 • imię i nazwisko Klienta, jego adres
 • sposób płatności, status płatności
 • koszty dostawy
 • informacja o fakturze (dane do faktury)
 • statusy zamówień.

Aktualizacje programu

Aktualizacje programu zaciągają się automatycznie – aplikacja w trakcie uruchomienia sprawdza na serwerze, czy nie pojawiła się nowsza wersja i informuje o tym użytkownika. Jeśli użytkownik zgodzi się na aktualizację, aplikacja sama pobiera nowe pliki z serwera bez potrzeby żadnych dodatkowych działań ze strony użytkownika.

Testuj integrator iStore.pl z WF-Mag

WFM Connector jest pierwszą z wdrażanych przez iStore.pl aplikacji integrujących sklepy iStore z oprogramowaniem zewnętrznym. Opcje testowania i docelowo zakupu programu będą dostępne w zakładce konfiguracja sklepu > oprogramowanie > aplikacje w panelu administracyjnym. Aby skorzystać z aplikacji w wersji BETA należy zaakceptować warunki używania oprogramowania i kliknąć przycisk TESTUJ BEZPŁATNIE. W wyniku operacji zostaje wygenerowany klucz testowy, który należy wprowadzić po pobraniu i uruchomieniu aplikacji WFM Connector.

Ważna kwestia! Na jednym kluczu aplikacji może pracować kilka sklepów użytkownika iStore.pl.

Aplikacja działa z oprogramowaniem WF-Mag w wariantach Start, Biznes, Prestiż, Prestiż Plus w ich wersji aktualnej oraz z wersją silnika bazy danych MS SQL obsługiwaną przez WF-Mag. Więcej o warunkach działania programu: http://www.istore.pl/pl/wfm-connector-warunki-dzialania-aplikacji

Źródło: iStore.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Artykuł
04.12.2023

Polski czy zagraniczny marketplace? Sprzedaż online nie wszędzie się opłaci

Mariola Barzyk-Libura

Mariola Barzyk-Libura

Business Unit Director, Product Owner
wszystko.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę