iStore.pl udostępnia do testów WFM Connector, integrator sklepów z WF-Mag

Platformy e-commerce
Ekomercyjnie

Informacja prasowa

iStore.pl udostępnił WFM Connector – aplikację integrującą sklepy iStore.pl z programem księgowo-magazynowym WF-Mag. Program obecnie działa w wersji BETA. Użytkownicy iStore.pl mogą testować aplikację bez żadnych dodatkowych opłat do momentu uruchomienia przez iStore.pl komercyjnej wersji oprogramowania.

WFM Connector jest rozwiązaniem, które pozwala w dużej mierze zautomatyzować obsługę sklepu internetowego. Pozwala na działającą w tle aktualizację wszystkich najważniejszych danych produktowych w sklepie i import zamówień do programu księgowo-magazynowego WF-Mag.

Aplikacja WFM Connector jest dedykowana tym Sprzedającym, którzy wykorzystują do obsługi magazynu i dokumentowania sprzedaży program księgowo-magazynowy WF–Mag i chcieliby zintegrować z nim swoje sklepy, bądź zastanawiają się nad opcją wsparcia obsługi swojej sprzedaży w e-sklepie poprzez zakup tego programu.

WFM Connector: Automatyczna synchronizacja danych

Aplikacja pozwala zarówno na ręczną, jak i automatyczną synchronizację danych pomiędzy WF-Mag a sklepem iStore.pl. Program ma funkcjonalność usługi uruchamiającej się z systemem operacyjnym i działającej w tle, synchronizującej dane cyklicznie co jakiś czas.

Eksport produktów

Aplikacja pozwala na przesyłanie z WF-Mag do sklepu wielu parametrów produktowych, od nazwy, opisu, ceny, kategorii – po zdjęcia i wymiary produktu. Dzięki temu jest świetną opcją dla tych, którzy zaciągając produkty z WF-Mag chcieliby szybko zatowarować sobie sklep na platformie iStore.pl.

Najważniejsze pola produktowe eksportowane do sklepu:

  

 • nazwy, opisy skrócone produktów
 • ceny detaliczne, hurtowe, promocyjne, stany magazynowe o producenci, jednostki miary
 • status produktu
 • stawkę VAT oraz kod kreskowy
 • symbol
 • wszystkie cechy wraz z wariantami
 • dodatkowe parametry produktu (waga, wymiary), towary powiązane.

Dodatkowo w wersji Prestiż Plus aplikacja synchronizuje szereg dodatkowych parametrów produktowych, jak: keywords, stan produktu (nowy, używany), linki, rabaty i wiele innych.

Eksport danych można ograniczyć poprzez dostępne opcje (np. opcja „ nie aktualizuj opisów i zdjęć”), w tym filtry eksportu. Bogata funkcja filtrów pozwala na szczegółowe wyszukanie produktów z bazy WF-Mag, które użytkownik chce aktualizować w sklepie. W ramach filtrów można tworzyć dodatkowe warunki zawężające. Aplikacja potrafi obsłużyć wykorzystywane w sklepie wersje językowe (aplikacja działająca dla wersji Prestiż Plus WF-Mag obsługuje wszystkie języki w sklepie).

Import zamówień

Aplikacja pozwala na przesyłanie zamówień ze sklepu iStore.pl do WF-Mag, w którym można swobodnie realizować Sprzedaż na dokumenty magazynowe lub/i finansowe, jak faktura czy paragon.

Najważniejsze dane dotyczące zamówień:

 • data złożenia zamówienia
 • imię i nazwisko Klienta, jego adres
 • sposób płatności, status płatności
 • koszty dostawy
 • informacja o fakturze (dane do faktury)
 • statusy zamówień.

Aktualizacje programu

Aktualizacje programu zaciągają się automatycznie – aplikacja w trakcie uruchomienia sprawdza na serwerze, czy nie pojawiła się nowsza wersja i informuje o tym użytkownika. Jeśli użytkownik zgodzi się na aktualizację, aplikacja sama pobiera nowe pliki z serwera bez potrzeby żadnych dodatkowych działań ze strony użytkownika.

Testuj integrator iStore.pl z WF-Mag

WFM Connector jest pierwszą z wdrażanych przez iStore.pl aplikacji integrujących sklepy iStore z oprogramowaniem zewnętrznym. Opcje testowania i docelowo zakupu programu będą dostępne w zakładce konfiguracja sklepu > oprogramowanie > aplikacje w panelu administracyjnym. Aby skorzystać z aplikacji w wersji BETA należy zaakceptować warunki używania oprogramowania i kliknąć przycisk TESTUJ BEZPŁATNIE. W wyniku operacji zostaje wygenerowany klucz testowy, który należy wprowadzić po pobraniu i uruchomieniu aplikacji WFM Connector.

Ważna kwestia! Na jednym kluczu aplikacji może pracować kilka sklepów użytkownika iStore.pl.

Aplikacja działa z oprogramowaniem WF-Mag w wariantach Start, Biznes, Prestiż, Prestiż Plus w ich wersji aktualnej oraz z wersją silnika bazy danych MS SQL obsługiwaną przez WF-Mag. Więcej o warunkach działania programu: http://www.istore.pl/pl/wfm-connector-warunki-dzialania-aplikacji

Źródło: iStore.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
14.12.2022

Na jakiej platformie założyć sklep internetowy? Porównanie rozwiązań

Łukasz Badziak

Łukasz Badziak

Content Marketing Specialist
cyberfolks.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę