Imerge z Trusted Shops wspólnie stawiają na jakość i bezpieczeństwo zakupów w sieci

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Współpraca Imerge z Trusted Shops to kolejny krok obu firm w kierunku budowania zaufania i jakości obsługi klienta w procesie zakupów online. „Znak jakości Trusted Shops stanowi doskonałe uzupełnienie oferty Imerge. Większość, bo aż 61 % kupujących uznaje jakość obsługi klienta za najważniejszą i średnio są w stanie zapłacić 9% więcej, jeżeli wierzą w świetną jakość obsługi*. To kluczowa cecha, którą Imerge rekomenduje swoim klientom w działaniach mających na celu podniesie efektywności ich e-biznesu“ – powiedziała Justyna Skorupska, prezes zarządu Imerge.

Dzięki współpracy z firmą Trusted Shops, Imerge oferuje swoim klientom unikalną na rynku europejskim usługę Ochrony Kupującego, jak również pośrednictwo we wszelkich problematycznych sprawach, zaistniałych pomiędzy klientem a sklepem internetowym. Bezpieczeństwo i jakość obsługi klienta to dla e-sklepów kluczowe czynniki w budowaniu bazy lojalnych klientów.

“Cieszymy się, że Trusted Shops dołączył do grona partnerów firmy Imerge, która skutecznie pomaga e-biznesom w Polsce dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. To, co nas połączyło to zaangażowanie w inicjatywy mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa w sieci. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnym siłom naszych ekspertów uda nam się zbudować większe zaufanie do sektora e-commerce i tym samym wpierać jego dynamiczny rozwój” –powiedziała Anna Rak, Country Manager, Trusted Shops.

Eksperci Imerge i Trusted Shops działają wspólnie także w grupie roboczej ds. e-commerce przy IAB Polska, gdzie powstają takie samoregulacje jak Dobre Zasady e-Commerce (sierpień 2011) czy edukacyjne publikacje jak Poradnik dla e-Konsumenta (luty 2012).

*Źródło: American Express 2011

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę