Imerge z Trusted Shops wspólnie stawiają na jakość i bezpieczeństwo zakupów w sieci

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Współpraca Imerge z Trusted Shops to kolejny krok obu firm w kierunku budowania zaufania i jakości obsługi klienta w procesie zakupów online. „Znak jakości Trusted Shops stanowi doskonałe uzupełnienie oferty Imerge. Większość, bo aż 61 % kupujących uznaje jakość obsługi klienta za najważniejszą i średnio są w stanie zapłacić 9% więcej, jeżeli wierzą w świetną jakość obsługi*. To kluczowa cecha, którą Imerge rekomenduje swoim klientom w działaniach mających na celu podniesie efektywności ich e-biznesu“ – powiedziała Justyna Skorupska, prezes zarządu Imerge.

Dzięki współpracy z firmą Trusted Shops, Imerge oferuje swoim klientom unikalną na rynku europejskim usługę Ochrony Kupującego, jak również pośrednictwo we wszelkich problematycznych sprawach, zaistniałych pomiędzy klientem a sklepem internetowym. Bezpieczeństwo i jakość obsługi klienta to dla e-sklepów kluczowe czynniki w budowaniu bazy lojalnych klientów.

“Cieszymy się, że Trusted Shops dołączył do grona partnerów firmy Imerge, która skutecznie pomaga e-biznesom w Polsce dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. To, co nas połączyło to zaangażowanie w inicjatywy mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa w sieci. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnym siłom naszych ekspertów uda nam się zbudować większe zaufanie do sektora e-commerce i tym samym wpierać jego dynamiczny rozwój” –powiedziała Anna Rak, Country Manager, Trusted Shops.

Eksperci Imerge i Trusted Shops działają wspólnie także w grupie roboczej ds. e-commerce przy IAB Polska, gdzie powstają takie samoregulacje jak Dobre Zasady e-Commerce (sierpień 2011) czy edukacyjne publikacje jak Poradnik dla e-Konsumenta (luty 2012).

*Źródło: American Express 2011

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
18.09.2023

Wdrożenie sklepu internetowego krok po kroku

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę