Extra wykład: Grzegorz Ostrowski z MniamMniam.pl trzecim prelegentem na Warsztatach E-commerce Pro

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Będziesz jednym z nielicznych (a to da Ci wielką przewagę konkurencyjną), którzy poznają BEZKOSZTOWE sposoby zwiększenia sprzedaży. Dowiesz się co robić, by klienci wracali do Twojego sklepu na następne zakupy. Będziesz wiedzieć, jakie promocje są najskuteczniejsze i że błędy też… mogą zwiększać sprzedaż.
Mam zaszczyt poinformować Cię, że zaproszenie na warsztaty E-commerce Pro przyjął Grzegorz Ostrowski – współwłaściciel www.MniamMniam.pl i www.AleDobre.pl – jednych z największych polskich sklepów w swojej branży.

Spotkasz go tylko i wyłącznie na naszych warsztatach. Grzegorz bowiem już od jakieś czasu nie dzieli publicznie swoimi doświadczeniami. Wyjątkowo zgodził się poprowadzić wykład na naszych warsztatach. Odpowie też na każde, nawet najtrudniejsze zadane przez Ciebie pytanie!

Chcesz wiedzieć, jak się robi skuteczny e-commerce od wieloletniego praktyka? To jedyna taka okazja, by posłuchać Grzegorza. Bo nie spotkasz go nigdzie indziej, tylko na warsztatach E-commerce Pro organizowanych przez eKomerycjnie.pl!

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i zapisz się teraz! Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy też najnowszą książkę o sklepach internetowych o wartości 59 zł.

 

[UPDATE] Wszystkie miejsca na Warsztaty zostały już wykupione. Zapraszamy na kolejne szkolenie!

Aby dowiedzieć się, kiedy będą kolejne Warsztaty od eKomercyjne.pl zapisz się do naszego newslettera – kliknij TUTAJ.

 

Przeczytaj również:

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę