Gandalf wprowadza usługę odkupu używanych podręczników

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Gandalf, księgarnia internetowa oferująca najszerszy na polskim rynku wybór podręczników, wprowadza usługę odkupu używanych książek szkolnych, która pomoże obniżyć koszty zakupów. W ramach akcji Klienci, którzy w tym roku nabędą podręczniki w Gandalfie, będą mogli je zwrócić i w zamian otrzymają Bony Wartościowe na nowe zakupy, przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego. Jest to pierwsza w Polsce akcja odkupu podręczników na tak dużą skalę.

Akcja odpowie na potrzeby wszystkich Klientów, którzy pragną ograniczyć coroczne wydatki związane z zakupami szkolnymi. Aby wziąć w niej udział, po zakupie podręczników w księgarni internetowej gandalf.com.pl, należy zachować, który jest podstawą do zwrotu. Od 1 czerwca do 30 lipca 2013 r., zakupione w tym roku podręczniki będzie można wysyłać bezpośrednio na adres siedziby Gandalf lub dostarczyć osobiście do jednego z wybranych salonów Empik.

Odesłane podręczniki zostaną wycenione w ciągu 14 dni od daty dostarczenia do księgarni Gandalf. Cena będzie wynosić od 20% do 40% oryginalnej ceny netto, widniejącej na dowodzie zakupu
i będzie zależna od stanu książki. Natychmiast po dokonaniu transakcji odkupu, Księgarnia Gandalf przekaże Klientowi płatność, w formie Bonu Wartościowego, zasilonego równowartością ceny odkupionych książek. Bon może zostać wykorzystany przy zakupie dowolnego produktu z oferty Księgarni Internetowej Gandalf.

Najnowsza usługa jest uniwersalna i szczególnie atrakcyjna, dzięki najszerszej na rynku ofercie podręczników szkolnych, którą udostępnia Gandalf – wybór obejmuje ponad 16 000 pozycji od 420 wydawców. W ofercie księgarni znajdują się książki przeznaczone dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, technikum, a także szkół zawodowych i policealnych. Dostępne są również podręczniki akademickie, książki do nauczania języków obcych, różnorodne pomoce szkolne i artykuły papiernicze. Klienci mogą wybierać również pozycje spośród odrębnej kategorii „pakiety”, obejmującej komplety książek, ćwiczeń i pomocy edukacyjnych do nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego, ze zniżką do 15 %.

Źródło: Gandalf.com.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
23.11.2022

Recykling treści – praktyczne zalecenia i przykłady

Jan Kinal

Jan Kinal

CEO
setugo.pl

Artykuł
21.11.2022

Black Friday nie musi być black. Jak się do niego dobrze przygotować?

Magdalena Hajduga

Magdalena Hajduga

Head of Business Development
Apaczka.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę