Gandalf wprowadza usługę odkupu używanych podręczników

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Gandalf, księgarnia internetowa oferująca najszerszy na polskim rynku wybór podręczników, wprowadza usługę odkupu używanych książek szkolnych, która pomoże obniżyć koszty zakupów. W ramach akcji Klienci, którzy w tym roku nabędą podręczniki w Gandalfie, będą mogli je zwrócić i w zamian otrzymają Bony Wartościowe na nowe zakupy, przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego. Jest to pierwsza w Polsce akcja odkupu podręczników na tak dużą skalę.

Akcja odpowie na potrzeby wszystkich Klientów, którzy pragną ograniczyć coroczne wydatki związane z zakupami szkolnymi. Aby wziąć w niej udział, po zakupie podręczników w księgarni internetowej gandalf.com.pl, należy zachować, który jest podstawą do zwrotu. Od 1 czerwca do 30 lipca 2013 r., zakupione w tym roku podręczniki będzie można wysyłać bezpośrednio na adres siedziby Gandalf lub dostarczyć osobiście do jednego z wybranych salonów Empik.

Odesłane podręczniki zostaną wycenione w ciągu 14 dni od daty dostarczenia do księgarni Gandalf. Cena będzie wynosić od 20% do 40% oryginalnej ceny netto, widniejącej na dowodzie zakupu
i będzie zależna od stanu książki. Natychmiast po dokonaniu transakcji odkupu, Księgarnia Gandalf przekaże Klientowi płatność, w formie Bonu Wartościowego, zasilonego równowartością ceny odkupionych książek. Bon może zostać wykorzystany przy zakupie dowolnego produktu z oferty Księgarni Internetowej Gandalf.

Najnowsza usługa jest uniwersalna i szczególnie atrakcyjna, dzięki najszerszej na rynku ofercie podręczników szkolnych, którą udostępnia Gandalf – wybór obejmuje ponad 16 000 pozycji od 420 wydawców. W ofercie księgarni znajdują się książki przeznaczone dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, technikum, a także szkół zawodowych i policealnych. Dostępne są również podręczniki akademickie, książki do nauczania języków obcych, różnorodne pomoce szkolne i artykuły papiernicze. Klienci mogą wybierać również pozycje spośród odrębnej kategorii „pakiety”, obejmującej komplety książek, ćwiczeń i pomocy edukacyjnych do nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego, ze zniżką do 15 %.

Źródło: Gandalf.com.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
27.09.2023

Monitoring marki w e-commerce: jak śledzić i analizować opinie klientów o Twojej marce?

Robert Walkowski

Robert Walkowski

Digital Marketing Specialist
brandly360.com

Artykuł
25.09.2023

Nagrania wizyt. Jak czytać dane o zachowaniach?

Kamila Kotowska

Kamila Kotowska

Head of marketing
cux.io

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę