Furgonetka.pl obchodzi drugie urodziny

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Furgonetka.pl, jeden z największych w Polsce brokerów kurierskich, obchodzi 30 listopada drugie urodziny. Z tej okazji serwis przygotował infografikę podsumowującą dwa lata działalności oraz niespodziankę dla klientów.

Z serwisu Furgonetka.pl korzysta ponad 20 000 klientów, którzy w ciągu dwóch lat zrealizowali blisko 230 000 przesyłek (szczegółowe dane w poniższej infografice). Jest to obecnie najczęściej oceniany broker w serwisie Opineo.pl oraz najczęściej wybierany pośrednik w największej w Polsce porównywarce tego typu usług – Kurierem.pl. Właścicielem serwisu Furgonetka.pl jest Swistak.pl sp. z o.o.

Świętując swoje urodziny Furgonetka.pl przygotowała niespodziankę dla wszystkich obecnych, jak i nowych klientów, którą można odebrać od 27.11.2012 – 5.12.2012 pod tym adresem [przesyłki kurierskie w super cenie – dop. redakcja].

Warto również dodać, że w tym roku Furgonetka.pl po raz pierwszy wsparła działalność Stowarzyszenia Wiosna, które jest organizatorem projektu SZLACHETNA PACZKA, którego celem jest pomoc najbardziej potrzebującym. Część dochodu z każdej przesyłki nadanej w serwisie w okresie od 1 listopada 2012 do 15 grudnia 2012 roku zostanie przekazane na wsparcie projektu. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.

Źródło: Furgonetka.pl

Reklama

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
18.05.2022

ROI, ROAS… czas na ROR w Twoim e-commerce!

Marcelina Lipska

Marcelina Lipska

CEO, Digital Marketing Consultant & Strategist
f1brand.pl

Artykuł
04.05.2022

50 błędów w SEO — sprawdź, czy ich nie popełniasz!

Adam Przybyłowicz

Adam Przybyłowicz

SEO Copywriter
toponline.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę