eKomercyjnie w sieci 22 czerwca 2011

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Złote branże biznesu w internecie – Połączenie Allegro i sklepów internetowych – Polacy kupują w internecie: Facebook nie, prasa tak – Grzechy główne internetowych sprzedawców – Citeam.pl szturmuje rynek, traci FastDeal.pl.

Jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy materiał na temat ecommerce, którego brakuje w poniższym zestawieniu, pisz na adres: news @ ekomercyjnie.pl.

Złote branże biznesu w internecie »
Nawet fajna, przekrojowa analiza popularnych branż w ecommerce w Stanach Zjednoczonych i w Polsce. Na końcu drobna próba przewidywania przyszłości („skoro w USA rośnie, to i u nas rośnie” :)).

Połączenie Allegro i sklepów internetowych »
Nagłówek tekstu bardzo mocny, a tak naprawdę chodzi „tylko” o platformę Baselinker, która pozwala eksportować ofertę sklepu na Allegro i nią skutecznie zarządzać.

Polacy kupują w internecie: Facebook nie, prasa tak »
Wyniki badania Millward Brown SMG/KRC, które dotyczą sprzedaży w internecie, w których nie uwzględniono… sklepów internetowych. Jest Allegro, są porównywarki, są serwisy zakupów grupowych, ale opcji sklep nie zauważyłem.

Grzechy główne internetowych sprzedawców »
Materiał poradnikowy od Akademii Allegro – kilka praktycznych sztuczek, które można zastosować (o ile jeszcze tego nie robicie). W ramach uzupełnienia polecam tekst 10 głółwnych przykazań sklepu internetowego (stary, ale w dużej części ciagle aktualny).

Citeam.pl szturmuje rynek, traci FastDeal.pl »
Kilka słów na temat wczorajszych wyników Megapanel PBI/Gemius, ze spojrzeniem na segment serwisów zakupów grupowych. Allegro ze swoim Citeam.pl chce koniecznie podgryźć Groupon.pl – zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę