eKomercyjnie w sieci 21 czerwca 2011

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Amazon vs Walmart: kto wygrywa? – Answear.com pod gradobiciem pytań – Użyteczna Strona – Vobis szuka recepty na Facebooka – Citilia.pl umożliwia rejestrację stolika w rejestracji.

Jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy materiał na temat ecommerce, którego brakuje w poniższym zestawieniu, pisz na adres: news @ ekomercyjnie.pl.

Answear.com pod gradobiciem pytań cz. 2: e-mail i mobile marketing »
Ciąg dalszy wywiadu Szopek Magazine z Answear.com. Tym razem głównie o promocji poprzez e-mail (targetowanie, głupcze! :)), czyli aspekcie zaniedbywanym przez sporo sklepów. Gdybyście szukali części pierwszej wywiadu, to znajdziecie ją tutaj.

Użyteczna Strona – dodatek biura reklamy „Media & Marketing Polska” »
Materiał na temat projektowania użytecznych witryn, najlepsze praktyki na rynku, etc. Jest trochę czytania, dlatego trzeba uzbroić się w kawę (Ania Beata, dzięki za podrzucenie linka!).

Vobis: Szukanie recepty na Facebooka »
Informacja prasowa o tym, jak Vobis radzi sobie na Facebooku. Najszybciej idzie mu zdobywanie nowych fanów dzięki konkursowi z ciekawymi nagrodami.

Citilia.pl – błyskawiczna rezerwacja miejsca w restauracji przez internet »
Fajny projekt przeniesiony na polski grunt. Póki co Citilia obejmuje jedynie Warszawę, ale perspektywa wygodnego zamawiania stolika w ponad 1000 restauracji brzmi zachęcająco.

Amazon vs Walmart – kto wygrywa? »
Ciekawa infografika zestawiająca ze sobą sieć Walmart oraz Amazon.com – porównanie obejmuje pracowników, udział w rynku, asortyment, a także prognozowane wzrosty przychodów obu firm.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę