eKomercyjnie w sieci 20 czerwca 2011

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Sprzedajemy.pl – alternatywa dla Allegro? – Forrester: rynek mobile commerce USA dojdzie do poziomu 31 miliardów USD w 2016 roku – Manager eCommerce poszukiwany – Prawo niebieskiego guzika.

Jeżeli znalazłeś jakiś ciekawy materiał na temat ecommerce, którego brakuje w poniższym zestawieniu, pisz na adres: news @ ekomercyjnie.pl.

Sprzedajemy.pl – alternatywa dla Allegro? »
Po świetnej kampanii poprzedzającej start, o Sprzedajemy.pl zrobiło się trochę ciszej. Serwis ma się jednak dobrze i celuje w 100 tysięcy ofert na początku lipca. W wywiadzie też kilka słów na temat rywalizacji z mocno nagłaśnianą Tablica.pl.

Forrester: U.S. Mobile Commerce To Reach $31 Billion By 2016 »
Piękny wykresik obrazujący wzrost rynku mobile commerce w Stanach Zjednoczonych na najbliższe lata. Co ciekawe, w 2016 roku transakcje dokonywane poprzez urządzenia mobilne mają stanowić „jedynie” 7% całej sprzedaży ecommerce w USA i być odpowienikiem 1% ogólnej sprzedaży detalicznej.

FiftyOne Helps Online Retailers Reach Global Audiences »
Niezły pomysł na biznes – firma umożliwiająca wyjście sprzedawców poza granice własnego kraju. Ty, jako sprzedawca, decydujesz się na ten krok, a FiftyOne zajmuje się resztą. Ciekawe, kiedy w Polsce ktoś odpali coś podobnego, przydałoby się :)

Prawo niebieskiego guzika – polski pomysł zakończy koszmar zakupów przez internet? »
Co powiecie na dodanie na strony transakcyjne niebieskiego guzika, którego kliknięcie oznaczałoby, że transakcja odbywa się na zasadach określonych w europejskim rozporządzeniu, a nie według prawa krajowego? Taki pomysł ma umożliwić lepsze działanie sprzedawców i większe możliwości kupujących, ale dla mnie wygląda na masę nikomu niepotrzebnej biurokracji i sporo komplikacji we wprowadzaniu / używaniu w praktyce.

Manager eCommerce – to nie jest zwykła oferta pracy »
Spółki Grupy Divante poszukują kogoś na stanowisko Managera eCommerce, który miałby pracować nad wprowadzeniem do on-line wielu znanych i prestiżowych marek, które właśnie teraz pracują z firmą nad strategią wejścia do Sieci. Zainteresowanych odsyłam do ogłoszenia.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę