eKomercyjnie linkuje #4

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Zapraszam na czwarty już wpis z serii eKomercyjnie linkuje, gdzie zbieramy ciekawe materiały na temat rodzimego ecommerce (znalezione w sieci). Miłego czytania przez weekend.

E-handel żądny wiedzy – relacja z konferencji E-commerceStandard 2010
„Oficjalna” relacja z warszawskiej konferencji. Myślę, że warto przeczytać jak tę imprezę postrzegali organizatorzy, a dla równowagi polecam też wrażenia Roberta Janeczka. Najbardziej spodobał mi się fragment o szczęśliwych sprzedawcach.

Panel dyskusyjny z konferencji E-commerceStandard 2010
Perfumeria.pl: 11 lat temu musieliśmy przełamywać wiele stereotypów
Militaria.pl: Każdy mężczyzna, to w pewnej mierze gadżeciarz, który lubi modne męskie zabawki
Materiały uzupełniające do powyższej relacji. Najpierw panel dyskusyjny na temat aktualnego stanu polskiego ecommerce, a później dwa wywiady, które znalazły się w raporcie ecommerce 2010, który jest dostępny do pobrania od przedostatniego piątku.

Wysyłkowa.pl – jesteśmy tuż za liderami
Robert Sołkiewicz: teraz czas na FAVENTE
Dwa konkretne wywiady opublikowane przez Artura Kurasińskiego. Najpierw na temat jednej z czołowych księgarni internetowych w Polsce, która rozwija się od 2002 roku. Drugi tekst to uzupełnienie mojego wywiadu z Internetowym Domem Handlowym, który przejął jakiś czas temu spółkę Favente – tym razem wypowiada się przejmowany, a nie przejmujący.

Jak Feniks z popiołów – wywiad o reaktywacji z Marcinem Balawejderem
Kolejny wywiad (sporo tego:)), tym razem na temat reaktywacji sklepu Ulubiony.pl. Temat jest ciągle „gorący” w polskiej sieci, dlatego myślę, że warto zerknąć na to, co planuje zrobić Marcin i samemu wyrobić sobie zdanie na ten temat.

Elementarz e-biznesu: content is king
Na zakończenie polecam szybki elementarz prowadzenia biznesu w sieci, opublikowany na blogu firmy gForces. Dobry content zawsze się obroni i wypromuje :)

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
18.09.2023

Wdrożenie sklepu internetowego krok po kroku

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę