e-nnovation – informacje o konferencji, zniżka na wstęp i zapowiedź konkursu

Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

23-24 września w Poznaniu odbędzie się konferencja e-nnovation, którą organizuje Grupa Allegro. Impreza jest płatna (499 zł za wstęp), ale wezmą w niej udział przedstawiciele branży e-commerce z całego świata, dlatego warto rozważyć wydanie tej kwoty.

Jak informują organizatorzy e-nnovation, podczas konferencji zostaną omówione sposoby wykorzystania sieci społecznościowych w e-commerce; nowe technologie i rozwiązania, które usprawniają sprzedaż internetową; nie zabraknie też case studies oraz analiz spektakularnych sukcesów i głośnych porażek projektów e-commerce.

Całość skierowana jest do właścicieli sklepów internetowych, kadry zarządzającej firm z branży oraz dyrektorów ds. rozwoju i strategii e-commerce.

W trakcie pierwszego dnia konferencji nie zabraknie prezentacji najlepszych projektów zgłoszonych na konkurs Start with e-nnovation. Drugiego dnia poznamy zwycięzcę, który otrzyma 10 tys. EUR na rozwój własnego e-biznesu.

Konferencja e-nnovation obędzie się w CinemaCity Kinepolis Poznań – największego kompleksu kinowego w Polsce – znajdującego się przy ul. Bolesława Krzywoustego 72. Organizatorzy zapewniają klimatyzowane sale, wygodne fotele, ogromne ekrany oraz obraz i dźwięk Dolby Digital Surround Ex.

Opłata za wstęp (wspomniane 499 zł netto) obejmie:

  • wstęp na wykłady;
  • komplet materiałów konferencyjnych;
  • T-shirt e-nnovation;
  • przerwy kawowe i lunch w czasie dwóch dni konferencji;
  • zaproszenie na bankiet pokonferencyjny.

Uwaga! Organizator przygotował zniżki dla wszystkich Czytelników eKomercyjnie. Wystarczy, że przy rejestracji podacie kod rabatowy „ekomercyjnie”, aby otrzymać 15% zniżki!

Uwaga 2! W weekend wystartuje konkurs, w którym do wygrania będzie jedna wejściówka na e-nnovation. Stay tuned!

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę