E-nnovation 2012 – fotorelacja z konferencji

Ekomercyjnie

eKomercyjnie.pl

W dniach 15-16 października br. w Hotelu Andersia w Poznaniu, odbyło się najważniejsze spotkanie branży e-commerce w Europie Środkowo-Wschodniej – e-nnovation 2012. Organizatorem międzynarodowej konferencji była Grupa Allegro, która zaprosiła do dyskusji wielu specjalistów z branży m.in. takie gwiazdy jak: Don Dodge, Hein Pretorius czy Daniel Burrus.

Na spotkaniu zostały poruszone takie tematy jak: płatności przy użyciu smartfonów, przyszłość e-commerce i social media, rozwiązania IT które odmienią świat za parę lat, sztuczna inteligencja, mobilne urządzenia militarne, komputery sterowane wyłącznie przy użyciu myśli, przestrzenne drukarki w 3D, a także zagadnienia z dziedziny zarządzania własnym czasem i poprawy własnej produktywności.

Wśród prelegentów znalazły się również osoby, które swoim doświadczeniem życiowym, inspirowały uczestników do osiągania, wydawałoby się, niemożliwych celów m.in. Dee Caffari – międzynarodowa gwiazda żeglarstwa, która samotnie przepłynęła świat „po prąd”, a także były saper wojskowy Chris Moon, który w trakcie misji w Kambodży, stracił prawą rękę i nogę w wyniku wybuchu miny, a potem przebiegł maraton. Oboje przekonywali, że własne marzenia mogą się spełnić, jednak trzeba mocno w nie wierzyć i mieć przy tym zdrowe podejście do otaczającego nas świata i ludzi.

Pod koniec konferencji, został również rozstrzygnięty konkurs „Start with e-nnovation”. Zwycięzcami zostali polscy twórcy narzędzia Sheepla, które pozwala zarządzać przesyłkami, umożliwiając sprzedawcom łatwe i spersonalizowane nadawania paczek, klientom zaś ich śledzenie.

Zapraszamy do prześledzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
22.03.2023

Jak uniknąć kary od UOKiK za Omnibusa?

Łukasz Plutecki

Łukasz Plutecki

CEO
atomstore.pl

Artykuł
21.03.2023

Najlepsze przykłady skutecznych promocji dla e-commerce

Katarzyna Golubińska

Katarzyna Golubińska

Co-marketing & Partnerships Manager
voucherify.io

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę