Druga edycja Targów eHandlu już w marcu 2012

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Czy poświęcisz jeden dzień tygodnia, by poznać osoby z którymi możesz nawiązać współpracę na kolejne kilkanaście miesięcy? Odpowiedź nasuwa się sama, a idealna ku temu okazja już niebawem – 2. marca 2012 w Poznaniu odbędą się drugie Targi eHandlu organizowane przez Fundację Polak 2.0.

Pierwsza edycja imprezy stworzyła świetne warunki integracji branży i zyskała pozytywny rozgłos w polskim e-commerce, co sprawiło, że przestrzeń wystawiennicza drugich Targów sprzedaje się błyskawicznie. Blisko połowa spośród oferowanych 110 stoisk, została już wyprzedana. Wśród potwierdzonych wystawców są najsilniejsze polskie brandy, takie jak: Arvato, iStore, PayU, inPost, Home.pl, Siódemka oraz Unizeto Technologies, a także przedstawiciele mniejszych polskich e-commersów i goście zza granicy.

W tym roku organizatorzy Targów eHandlu postanowili podnieść poprzeczkę i zorganizować jeszcze większą imprezę zakrojoną na skalę europejską. „Iglica świetnie się sprawdziła podczas pierwszej edycji imprezy, tworząc klimatyczną, otwartą przestrzeń sprzyjającą networkingowi, na czym nam szczególnie zależało” – twierdzi Adam Zygadlewicz, prezes zarządu Fundacji Polak 2.0, organizującej imprezę. – „Postanowiliśmy pozostać przy tej koncepcji, decydując się na poszerzenie przestrzeni wystawienniczej. Dla wystawców udostępniony zostanie parter, tuż przy wejściu na teren imprezy (podczas pierwszej edycji wystawcy prezentowali się tylko na piętrze) gdzie pragniemy zgromadzić najmocniejsze marki reprezentujące polski i zagraniczny e-commerce.”

I tu pojawia się innowacja – organizatorzy stawiając na międzynarodowy wymiar Targów promują imprezę w ważnych ośrodkach europejskiego e-commerce (m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Skandynawii). Zostały już uruchomione anglojęzyczne ecommercepoland.org i niemieckojęzyczne de.ecommercepoland.org wersje serwisu targiehandlu.pl, a zainteresowanie imprezą przedstawicieli europejskiego e-commerce jest duże. Miejmy nadzieję, że 2.go marca 2012 spotkamy się w Poznaniu w prawdziwie międzynarodowym gronie!

Rezerwacja stoisk wystawienniczych oraz slotów prezentacyjnych dostępna jest na targiehandlu.pl.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę