Co dalej z Agito.pl? Tomasz Sypuła o fuzji z Grupą Allegro

Platformy e-commerce
Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

W najnowszym wydaniu magazynu CRN (dwutygodnik dla resellerów IT) pojawił się wywiad z Tomaszem Sypułą, prezesem zarządu Agito S.A. Czy opisywany sklep będzie teraz rywalizował ceną z rywalami i jakie ma plany na dalszy rozwój po wejściu w skład Grupy Allegro? Zapraszam do zapoznania się z najciekawszymi informacjami z tej rozmowy.

Według Tomasza Sypuły, Agito.pl skoncentruje się teraz na dostarczaniu klientom najwyższej jakości usług, a nie walce cenowej. Firma wprowadziła ostatnio zakupy bez rejestracji, a już niedługo ruszy również zaawansowany system rekomendacji produktów. Sklep dalej będzie inwestował w opisy produktów i wideo. Klienci mają dostać możliwość realizacji zamówień „jednym kliknięciem”, wprowadzone będą też nowe metody płatności (via PayU) i lepszy (szybszy) sposób na zakupy ratalne.

W wywiadzie warto też zwrócić uwagę na wypowiedź o tym, że Agito.pl będzie płacić identyczne prowizje jak inni partnerzy Grupy Allegro i nie jest w tym zakresie przez swojego właściciela faworyzowane (Hmmm?).

W 2011 roku Agito.pl miało 88 mln zł przychodów, z czego połowę wypracowano w IV kwartale poprzedniego roku. Tomasz Sypuła powiedział również, że 100% wzrost sprzedaży w stosunku do 2011 roku nie będzie stanowił teraz problemu.

Pełną treść rozmowy możecie znaleźć na stronach magazynu CRN- klikajcie tutaj.

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Artykuł
04.12.2023

Polski czy zagraniczny marketplace? Sprzedaż online nie wszędzie się opłaci

Mariola Barzyk-Libura

Mariola Barzyk-Libura

Business Unit Director, Product Owner
wszystko.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę