Co by było, gdyby dostawa była za darmo? Nowy Comarch ERP e-Sklep 6.6

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Coraz większa popularność e-sklepów to efekt dużej opłacalności tej formy handlu i komfortu, jaki zapewniają swoim internetowym klientom e-sprzedawcy. Comarch, oferujący własne oprogramowanie do prowadzenia e-sklepu, obsługuje obecnie na swojej platformie ponad 500 sklepów w Polsce i Niemczech. Proces zakupów przez Internet jest systematycznie udoskonalany. Na rynku przybywa wiele nowych aplikacji – Comarch ERP e-Sklep również wychodzi z nową wersją sklepu z zaaplikowaną dawką 12 nowych funkcjonalności.

Jedną z nowych funkcjonalności jest opcja darmowej dostawy. Comarch, w celu propagowania zakupów przez Internet, przyłączył się do akcji Dzień Darmowej Dostawy, organizowanej przez eKomercyjnie.pl. W tym roku dzień, w którym wszystkie dostawy realizowane będą za 0 zł, przypada na 3 grudnia. Wówczas internauci będą mogli dokonać zakupów bez opłat za przesyłkę we wszystkich sklepach, które przyłączyły się do akcji (więcej informacji: www.DzienDarmowejDostawy.pl).

Dzięki nowej funkcjonalności, wprowadzonej do oprogramowania Comarch ERP e-Sklep, sprzedawcy w łatwy sposób mogą zaoferować swoje produkty z opcją darmowej dostawy nie tylko tego konkretnego dnia, zwiększając tym samym konkurencyjność swojej oferty.

W wersji Comarch ERP e-Sklep 6.6 wprowadzone zostały także nowe funkcjonalności ułatwiające sprzedaż w Internecie. Od teraz klienci będą mogli szybciej dokonać zamówienia produktu, a jednocześnie sprzedawcy będą mieć dostęp do szerszych możliwości konfiguracji i analiz Google Analytics z całego procesu zakupu.

Comarch ERP e-Sklep jest szczególnym oprogramowaniem do prowadzenia sklepu internetowego, ponieważ jest składnikiem szeroko rozbudowanej siatki oprogramowania do zarządzania firmą Comarch ERP. To znaczy, że jest zintegrowany z narzędziami wspierającymi przedsiębiorców np. w obszarze promocji w Internecie.

Comarch ERP e-Sklep umożliwia promocję i sprzedaż na portalu iMall24. iMall24.pl udostępnia nie tylko wsparcie marketingowe dla sprzedawców, ale rozwija także korzystne warunki współpracy z innymi firmami (np. w iMall24.pl obowiązują bardzo dobre warunku płatności Dotpay oraz na przesyłki kurierskie). Aktualnie w portalu iMall24 w sprzedaży jest już ponad 150 000 różnych towarów, a średnia wartość koszyka w pojedynczym zamówieniu to kilkaset złotych.

Wersja demo oraz więcej informacji na temat nowości w Comarch ERP e-Sklep 6.6 została udostępniona na stronach producenta.

Źródło: Comarch / iMall24.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
27.09.2023

Monitoring marki w e-commerce: jak śledzić i analizować opinie klientów o Twojej marce?

Robert Walkowski

Robert Walkowski

Digital Marketing Specialist
brandly360.com

Artykuł
25.09.2023

Nagrania wizyt. Jak czytać dane o zachowaniach?

Kamila Kotowska

Kamila Kotowska

Head of marketing
cux.io

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę