Co by było, gdyby dostawa była za darmo? Nowy Comarch ERP e-Sklep 6.6

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Coraz większa popularność e-sklepów to efekt dużej opłacalności tej formy handlu i komfortu, jaki zapewniają swoim internetowym klientom e-sprzedawcy. Comarch, oferujący własne oprogramowanie do prowadzenia e-sklepu, obsługuje obecnie na swojej platformie ponad 500 sklepów w Polsce i Niemczech. Proces zakupów przez Internet jest systematycznie udoskonalany. Na rynku przybywa wiele nowych aplikacji – Comarch ERP e-Sklep również wychodzi z nową wersją sklepu z zaaplikowaną dawką 12 nowych funkcjonalności.

Jedną z nowych funkcjonalności jest opcja darmowej dostawy. Comarch, w celu propagowania zakupów przez Internet, przyłączył się do akcji Dzień Darmowej Dostawy, organizowanej przez eKomercyjnie.pl. W tym roku dzień, w którym wszystkie dostawy realizowane będą za 0 zł, przypada na 3 grudnia. Wówczas internauci będą mogli dokonać zakupów bez opłat za przesyłkę we wszystkich sklepach, które przyłączyły się do akcji (więcej informacji: www.DzienDarmowejDostawy.pl).

Dzięki nowej funkcjonalności, wprowadzonej do oprogramowania Comarch ERP e-Sklep, sprzedawcy w łatwy sposób mogą zaoferować swoje produkty z opcją darmowej dostawy nie tylko tego konkretnego dnia, zwiększając tym samym konkurencyjność swojej oferty.

W wersji Comarch ERP e-Sklep 6.6 wprowadzone zostały także nowe funkcjonalności ułatwiające sprzedaż w Internecie. Od teraz klienci będą mogli szybciej dokonać zamówienia produktu, a jednocześnie sprzedawcy będą mieć dostęp do szerszych możliwości konfiguracji i analiz Google Analytics z całego procesu zakupu.

Comarch ERP e-Sklep jest szczególnym oprogramowaniem do prowadzenia sklepu internetowego, ponieważ jest składnikiem szeroko rozbudowanej siatki oprogramowania do zarządzania firmą Comarch ERP. To znaczy, że jest zintegrowany z narzędziami wspierającymi przedsiębiorców np. w obszarze promocji w Internecie.

Comarch ERP e-Sklep umożliwia promocję i sprzedaż na portalu iMall24. iMall24.pl udostępnia nie tylko wsparcie marketingowe dla sprzedawców, ale rozwija także korzystne warunki współpracy z innymi firmami (np. w iMall24.pl obowiązują bardzo dobre warunku płatności Dotpay oraz na przesyłki kurierskie). Aktualnie w portalu iMall24 w sprzedaży jest już ponad 150 000 różnych towarów, a średnia wartość koszyka w pojedynczym zamówieniu to kilkaset złotych.

Wersja demo oraz więcej informacji na temat nowości w Comarch ERP e-Sklep 6.6 została udostępniona na stronach producenta.

Źródło: Comarch / iMall24.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
23.11.2022

Recykling treści – praktyczne zalecenia i przykłady

Jan Kinal

Jan Kinal

CEO
setugo.pl

Artykuł
21.11.2022

Black Friday nie musi być black. Jak się do niego dobrze przygotować?

Magdalena Hajduga

Magdalena Hajduga

Head of Business Development
Apaczka.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę