Citeam.pl wprowadza aplikację Kup Blisko umożliwiającą geolokalizację zniżek

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Citeam.plSerwis zakupów grupowych Citeam.pl poszerza mechanizm znany fanom zniżek do restauracji, SPA czy hoteli. Od teraz każdy będzie mógł zamienić swój telefon w wykrywacz rabatów w okolicy, a usługodawcy zyskają darmowe narzędzie do zwiększania obrotów w krótkim czasie. Rusza właśnie aplikacja Kup Blisko – geolokalizacja zniżek bez konieczności płacenia za kupon.

Istniejący od ponad roku serwis Citeam.pl działa na zasadach znanych fanom zakupów grupowych w Polsce – użytkownik chcąc skorzystać ze zniżek do lokalnych usługodawców, ośrodków turystycznych czy oferty sklepów internetowych, realizuje usługę okazując kupon zniżkowy. Rabaty na serwisach tego typu wahają się od 30% do nawet 90% od normalnej ceny rynkowej produktu czy usługi. Potencjał zakupów grupowych nie został jednak do końca wyczerpany – na Citeam.pl rusza właśnie innowacyjna aplikacja Kup Blisko, która umożliwi każdemu użytkownikowi lokalizację zniżek na podstawie miejsca aktualnego pobytu.

Wykrywacz zniżek w okolicy

W ramach nowego działania Citeam.pl zgłosili się już usługodawcy z całej Polski, reprezentujący różne branże. Zainteresowanie nowym narzędziem promocji wśród firm jest bardzo duże – usługodawcy nie muszą płacić za skorzystanie z niego, a mają szansę dotrzeć za darmo do kilkumilionowej i wciąż rosnącej grupy klientów, jaką stanowią użytkownicy smartfonów: „Zasadą Kup Blisko jest zaoferowanie rabatu na poziomie co najmniej 10% lub dodatkowej usługi, np. 2 w cenie 1, duży w cenie małego. Takie oferty są wyszukiwane przez telefon mający połączenie z Internetem. Jeszcze lepiej, gdy w urządzeniu mamy wbudowany GPS. W tym przypadku aplikacja Kup Blisko dosłownie zaprowadzi nas do tych restauracji, klubów czy gabinetów kosmetycznych, które w danym dniu oferują rabaty” – wyjaśnia Marta Krauze, dyrektor Citeam.pl.

Kup Blisko

Darmowe narzędzie promocji dla firm

Korzystający z Kup Blisko nie musi wykupywać zniżki do danego usługodawcy. Po selekcji ofert, pobiera rabat, który następnie należy okazać bezpośrednio u sprzedawcy na ekranie telefonu. Właściciel restauracji, klubu czy gabinetu kosmetycznego dostarcza użytkownikowi produkt od razu z uwzględnieniem zniżki. „Krótkotrwałe obniżenie cen o 10-20% na menu w restauracji, wejściówki do klubu, bowling i inne atrakcje może znacząco zwiększyć ruch w lokalu oraz obroty. Poza tym usługodawca ma szansę na wizytę zupełnie nowej grupy klientów” – dodaje Marta Krauze.

Kup Blisko

Użytkownik aplikacji Kup Blisko na Citeam.pl będzie miał możliwość filtrowania i sortowania ofert według kategorii, odległości od aktualnego miejsca pobytu oraz aktywności – część ofert może być uruchamiana w danych godzinach, na zasadzie happy hours. Większość zniżek będzie mogła być realizowana od razu po pobraniu, a przy niektórych ofertach, głównie z branży kosmetycznej, konieczna może okazać się rezerwacja godziny.

Kup Blisko

Jesteś u celu, czyli droga do zniżki z GPS

Obecnie na Citeam.pl usługodawcy chcący skorzystać z Kub Blisko mogą wystawić ofertę za darmo: „Mechanizm zgłoszeń do Kup Blisko jest bardzo prosty. Wystarczy wypełnić formularz na stronie serwisu i po krótkim okresie moderacji oferty, jest ona zamieszczana na Kup Blisko” – wyjaśnia Marta Krauze.

Rabaty będą mogły być pobierane bez limitów. W maju, istniejąca już aplikacja Citeam.pl zostanie wzbogacona o dodatkowe funkcje pozwalające np. na przeglądanie ofert na mapie czy wytyczenie trasy do miejsca realizacji zniżki w ramach Kup Blisko. Na początku Citeam.pl udostępni aplikację dedykowaną użytkownikom iPhone’a oraz smartfonów z Androidem. Pozostałe osoby będą miały do dyspozycji stronę lekką serwisu.

Źródło: Citeam.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę