Aplikacja zakupowa Nokaut 24 już dostępna na tablety

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Nokaut.plSzybko rosnąca grupa właścicieli tabletów wreszcie doczekała się aplikacji zakupowej godnej możliwości ich urządzeń. Wcześniej w App Store, a dzisiaj w Google Play i Sklepie Windows pojawił się Nokaut 24. Unikalny program wyznacza nowy standard zakupów online.

„To najbardziej przełomowa zakupowa aplikacja mobilna, jaka kiedykolwiek powstała w Polsce. To pierwszy rodzimy produkt, który w pełni wykorzystuje możliwości tabletów.” – mówi Fabian Adaszewski, PR Manager Grupy Nokaut SA, właściciela porównywarki Nokaut.pl.

Innowacyjna aplikacja trafia na szybko rosnący rynek. W pierwszej połowie tego roku w Polsce sprzedano ponad 130 tys. tabletów. To o 10 tys. więcej niż w całym 2011 r. Do końca grudnia, dzięki spadającym cenom (najtańsze tablety kosztują już 300-600 zł) i sezonowi świątecznych zakupów, zostanie najpewniej przekroczona bariera 300 tys. sztuk. „Niemal 100% tabletów sprzedawanych w Polsce to nadal urządzenia z systemami Google Android lub Apple iOS. Właśnie na te platformy przeznaczony jest Nokaut 24. Stworzyliśmy także wersję aplikacji przeznaczoną na urządzenia z najnowszym systemem operacyjnym Microsoftu, Windows 8.” – mówi Tomasz Maj, E-commerce Director Grupy Nokaut i szef grupy projektowej aplikacji.

Nokaut 24 to nowa jakość na polskim rynku aplikacji zakupowych. Jej interfejs użytkownika pozostawia daleko w tyle wszystkie rozwiązania konkurencji, wywodzące się z klasycznych stron internetowych lub systemów projektowanych z myślą o smartfonach. Nokaut 24 uwodzi nie tylko piękną formą prezentacji produktów, możliwością ich obejrzenia z bliska, ale także profilowaniem ofert według płci użytkownika czy możliwości poradzenia się przed zakupem przyjaciół za pośrednictwem sieci społecznościowych. W czasie gdy użytkownik dyskutuje na Facebooku o potencjalnym zakupie, oferta w Nokaut 24 czeka, zapamiętana „na później”. Innowacyjne funkcjonalności można zobaczyć w akcji na specjalnej stronie www.nokaut24.pl, uruchomionej z okazji premiery aplikacji. Właściciele tabletów są niezwykle ważną grupą klientów porównywarki Nokaut.pl. Tylko w okresie od marca do września 2012 r. liczba użytkowników korzystających z niej poprzez tablety wzrosła o ponad 100%.

Nokaut 24 jest kolejną po Nokaut Skaner (aplikacji dla smartfonów) aplikacją Grupy dedykowaną użytkownikom urządzeń mobilnych. Premiera programu przygotowanego specjalnie z myślą o użytkownikach tabletów to tylko początek fali innowacji. Jak zapowiada Adaszewski, Nokaut 24 to kolejny krok w kierunku przekształcenia porównywarki cen w platformę handlową.

Aplikacja „Nokaut 24” dostępna jest w:
App Store
Google Play
Sklep Windows

Źródło: Nokaut.pl

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę