Agora uruchamia Publio.pl – księgarnię z e-bookami i audiobookami

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Kilka tysięcy e-booków i audiobooków do czytania i słuchania proponuje użytkownikom serwis Publio.pl, za którym stoi Agora. Jego zaletą, poza różnorodnością tytułów najlepszych polskich wydawców, jest bogata funkcjonalność oraz możliwość pobrania książek w formatach pozwalających na ich odczyt na różnych urządzeniach elektronicznych, m.in. na Kindle. Serwis posiada również lekką stronę umożliwiającą korzystanie z niego na smartfonach.

Publio.pl oferuje w atrakcyjnych cenach kilka tysięcy tytułów takich wydawców, jak Świat Książki, Czarna Owca, Prószyński Media, Nasza Księgarnia, Agora, Czarne, Zysk i S-ka, Biblioteka Akustyczna i Story Box. Niektóre z nowości będą dostępne wyłącznie na Publio.pl, a użytkownicy serwisu będą mogli korzystać w wielu promocji cenowych. Serwis pozwala też na kupowania części wybranych publikacji – rozdziałów książek.

Strona została zaprojektowana z myślą o wygodzie kupujących. Oferta jest podzielona na kategorie tematyczne, a wyszukanie konkretnego tytułu ułatwiają narzędzia pozwalające na przegląd wydawnictw według różnych kryteriów, np. autora, tytułu, współtwórców czy nagrody literackiej. Decyzję o wyborze ułatwiają rzetelne informacje i opisy treści i autorów książek.

Użytkownicy mogą dokonać zakupu bez rejestracji w serwisie, a nabyte tytuły dostępne są w najpopularniejszych formatach – ePUB, PDF, MOBI. Mp3.

Jako jedyna księgarnia internetowa w Polsce Publio.pl oferuje rozbudowaną strefę prezentów umożliwiającą planowanie okazji, dobór książek i wysyłkę upominków dla znajomych.

Wkrótce zostaną udostępnione użytkownikom aplikacje Publio.pl na IOS i Android. Serwis powstał w dziale Projektów Specjalnych Agory. Jego start promowany jest w „Gazecie Wyborczej” i jej magazynach – „Dużym Formacie” i „Wysokich Obcasach”, w piśmie „Książki. Magazyn do czytania” i w serwisach grupy Gazeta.pl.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę