Agora uruchamia Publio.pl – księgarnię z e-bookami i audiobookami

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Kilka tysięcy e-booków i audiobooków do czytania i słuchania proponuje użytkownikom serwis Publio.pl, za którym stoi Agora. Jego zaletą, poza różnorodnością tytułów najlepszych polskich wydawców, jest bogata funkcjonalność oraz możliwość pobrania książek w formatach pozwalających na ich odczyt na różnych urządzeniach elektronicznych, m.in. na Kindle. Serwis posiada również lekką stronę umożliwiającą korzystanie z niego na smartfonach.

Publio.pl oferuje w atrakcyjnych cenach kilka tysięcy tytułów takich wydawców, jak Świat Książki, Czarna Owca, Prószyński Media, Nasza Księgarnia, Agora, Czarne, Zysk i S-ka, Biblioteka Akustyczna i Story Box. Niektóre z nowości będą dostępne wyłącznie na Publio.pl, a użytkownicy serwisu będą mogli korzystać w wielu promocji cenowych. Serwis pozwala też na kupowania części wybranych publikacji – rozdziałów książek.

Strona została zaprojektowana z myślą o wygodzie kupujących. Oferta jest podzielona na kategorie tematyczne, a wyszukanie konkretnego tytułu ułatwiają narzędzia pozwalające na przegląd wydawnictw według różnych kryteriów, np. autora, tytułu, współtwórców czy nagrody literackiej. Decyzję o wyborze ułatwiają rzetelne informacje i opisy treści i autorów książek.

Użytkownicy mogą dokonać zakupu bez rejestracji w serwisie, a nabyte tytuły dostępne są w najpopularniejszych formatach – ePUB, PDF, MOBI. Mp3.

Jako jedyna księgarnia internetowa w Polsce Publio.pl oferuje rozbudowaną strefę prezentów umożliwiającą planowanie okazji, dobór książek i wysyłkę upominków dla znajomych.

Wkrótce zostaną udostępnione użytkownikom aplikacje Publio.pl na IOS i Android. Serwis powstał w dziale Projektów Specjalnych Agory. Jego start promowany jest w „Gazecie Wyborczej” i jej magazynach – „Dużym Formacie” i „Wysokich Obcasach”, w piśmie „Książki. Magazyn do czytania” i w serwisach grupy Gazeta.pl.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
23.11.2022

Recykling treści – praktyczne zalecenia i przykłady

Jan Kinal

Jan Kinal

CEO
setugo.pl

Artykuł
21.11.2022

Black Friday nie musi być black. Jak się do niego dobrze przygotować?

Magdalena Hajduga

Magdalena Hajduga

Head of Business Development
Apaczka.pl

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę