21Diamonds – kolejny sklep wspierany przez braci Samwer w Polsce

Ekomercyjnie

Informacja prasowa

Po niedawnym debiucie sklepu Zalando.pl, do naszego kraju wszedł kolejny projekt wspierany przez Rocket Internet (bracia Samwer). Założony przez Josefa Billera i Moritza Wernera, sklep 21Diamonds to obecnie największy w Europie sklep internetowy z biżuterią oraz zegarkami.

21Diamonds powstał w ubiegłym roku w Monachium, dziś – operuje w Niemczech, we Francji, w Wielkiej Brytanii, Holandii, Norwegii, Danii, Austrii, Szwecji, Szwajcarii, we Włoszech, w Hiszpanii, Rosji, Australii, w Stanach Zjednoczonych, w Brazylii, w Indiach, oraz od niedawna w Polsce. Dynamiczny rozwój sklepu umożliwiły inwestycje Holtzbrinck Ventures oraz Rocket Internet – doskonale znanych z tworzenia i współtworzenia wybitnych projektów na rynku e-commerce.

W 21Diamonds klient może samodzielnie dostosować każdy model biżuterii do swoich gustów, potrzeb i zasobów portfela. Wystarczy wybrać ulubiony model, a następnie za pomocą konfiguratora online dobrać kamień szlachetny oraz kruszec. W ten sposób oczko naszego pierścionka może mieć dowolny kolor, a cena zmieni się w zależności od tego, czy wybierzemy brylant czy też biały topaz, srebro czy białe złoto. Konfigurator umożliwia nieograniczoną ilość możliwości. Biżuteria wykonywana jest na zamówienie przez jubilerów niemieckich.

Biżuteria jubilerska wykonywana na zamówienie wysyłana jest do klienta w ciągu 2-3 tygodni. Jeżeli produkt nie spełnia oczekiwań klienta lub rozmiar zamówionego pierścionka nie jest poprawny, 21Diamonds oferuje jednorazową nieodpłatną korektę rozmiaru oraz 30-dniowe prawo zwrotu. Biżuteria markowa wysyłana jest w ciągu 48 godzin od zamówienia.

Źródło: 21Diamonds

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
15.01.2024

8 funkcji, których nie może zabraknąć w Twoim e-Commerce B2B

Joanna Śliwa

Joanna Śliwa

Content Marketing Specialist
satisfly.co

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę