News: Shoper pomaga sprzedawcom reklamować się na TikToku

Shoper pomaga sprzedawcom reklamować się na TikToku – jednej z najbardziej popularnych aplikacji na świecie. Nowa usługa TikTok Ads daje sprzedawcom możliwość tworzenia unikalnych formatów reklamowych i dotarcia do milionów nowych użytkowników. To uzupełnienie świadczonej przez Shoper usługi w obszarze marketingu internetowego.

Źródło: shoper.pl

Pozostałe newsy

News
22.09.2022

Modivo, z myślą o środowisku naturalnym, wprowadziło do obiegu nowe rozwiązanie, czyli tzw. Papieropaki. To w 100% biodegradowalne, podlegające recyklingowi opakowania. To pozwoli spółce ograniczyć odpady o średnio 27%. Zamówienia są pakowane w worki MailerBag, produkowane z wykorzystaniem surowca odnawialnego – papieru Kraft. Pochodzą one od lokalnego dostawcy, którzy przygotowuje je w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju. Worki można dostać w trzech rozmiarach, a MODIVO SA może dokładnie dobrać wielkość opakowania do produktu, bez konieczności wysyłania zbyt dużych kartonów.
News
21.09.2022

Francuska firma Stuart będąca częścią grupy DPD oferuje usługi kurierskie biznesom już w sześciu polskich miastach: Krakowie, Toruniu, Szczecinie, Warszawie, Katowicach i Łodzi. Stuart obsługuje szybkie dostawy między innymi w branży gastronomicznej. W najbliższych planach ma nawiązanie współpracy z siecią drogerii, aptek oraz sklepów z produktami dla domu. Firma chwali się dostarczeniem milionowej przesyłki i zapowiada dalszy rozwój. Stuart testuje i wdraża również nowe rozwiązania, takie jak rowery e-cargo czy elektryczne jednoślady, z których korzystają już pierwsi kurierzy.
News
20.09.2022

Lisek.Lab to e-platforma analizy i wymiany danych m.in. o konsumenckich trendach, którą Lisek chce udostępnić swoim partnerom. Lisek.Lab ma być zatem platformą, na której będzie możliwość testowania konwersji planowanych akcji marketingowych, targetowanych na bazie wyznaczonych segmentów i lokalizacji. Drugi główny obszar działań Lisek.Lab koncentruje się wokół shopping behavior wewnątrz aplikacji. W Lisek.Lab dostępna będzie możliwość stworzenia indywidualnego zestawu danych, a więc zgodnie z potrzebami partnerów.
News
19.09.2022

Klarna wiodący, globalny bank detaliczny, dostawca płatności oraz aplikacja zakupowa, ogłasza partnerstwo z ABOUT YOU, jednym z najszybciej rozwijających się sprzedawców e-commerce w Europie. Od teraz ABOUT YOU oferuje klientom w Polsce opcję płatności „Kup teraz, zapłać za 30 dni”. Wkrótce dostępna będzie również opcja „Zapłać teraz”, umożliwiająca natychmiastową płatność za zakupy. Aby uczcić partnerstwo, ABOUT YOU i Klarna zaprezentują różową edycję wyselekcjonowanych ubrań i dodatków.
News
16.09.2022

„Firmy jutra: ecommerce” od Google to bezpłatny program edukacyjny dla właścicieli i managerów sklepów internetowych. W ramach szkolenia będą odbywać się lekcje z ekspertami, warsztaty oraz indywidualne konsultacje. W trakcie 4-tygodniowego szkolenia dowiesz się m.in. jak zwiększyć przychody, poprawić efektywność kampanii oraz zdobyć przewagę konkurencyjną dzięki rozwiązaniom chmurowym. Otrzymasz certyfikat uczestnictwa w programie. W szkoleniu będzie mogło wziąć udział 500 przedsiębiorców i firm wybranych na podstawie zgłoszeń. Rekrutacja potrwa do 28 września 2022 roku. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.firmyjutra.pl
News
15.09.2022

PerfectBot, spółka z grupy K2 pozyskała dwóch inwestorów - Tar Heel Capital Pathfinder oraz KnowledgeHub Starter i 2,52 mln zł na dalszy rozwój chatbota nowej generacji. PerfectBot to konwersacyjna AI, automatyzująca obsługę klienta w branży e-commerce w kategoriach fashion oraz beauty. Narzędzie zapewnia wysoką jakość obsługi klienta: rozumie pytania zadawane naturalnym językiem i odpowiada konkretnie, będąc w w stanie zaadresować 250 różnych problemów rozmówców. Sklepy mogą dzięki temu szybko zautomatyzować powyżej 50% spraw w obsłudze klienta.

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę