News: Shopee rozszerza współpracę z Pocztą Polską

Shopee rozszerza współpracę z Pocztą Polską. Użytkownicy platformy zakupowej zyskają wygodne rozwiązania dostawy przesyłki. Będą mogli zdecydować, czy paczka ma zostać dostarczona do drzwi, czy wolą skorzystać z jednego z ponad 17 000 punktów odbioru. W ramach współpracy Poczta Polska będzie oferować także dostawę do automatów Pocztex.

Źródło: media.poczta-polska.pl

Pozostałe newsy

News
17.03.2023

GieldaTekstow.pl, jako pierwsza w Polsce platforma dla copywriterów, uruchomiła autorski moduł do zamawiania treści pisanych z wykorzystaniem AI. Każdy, bez wysiłku i znajomości zasad promptowania, może zlecić teksty pisane przy pomocy AI, które zostaną wygenerowane, sprawdzone i poprawione przez przeszkolonych copywriterów, którzy dopiero po pozytywnej weryfikacji otrzymują dostęp do modułu.AI Giełdy operuje w oparciu o model GPT3.5.
News
15.03.2023

Jesteś sprzedawcą internetowym? Prowadzisz e-biznes? Weź udział w badaniach ankietowych przeprowadzanych przez AtomStore, dotyczących sprzedaży mobilnej. Wszystkie odpowiedzi są anonimowe, a wypełnienie ankiety zajmie zaledwie 5 minut! Pozyskane dane zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do celów komunikacyjnych. Wypełnij ankietę tutaj: http://bit.ly/3TfOK2K.
News
09.03.2023

Startuje czwarta edycja konkursu "Dyrektor e-Commerce Roku 2023", który powstał z myślą o liderkach/liderach stojących za sukcesem nowatorskich projektów, działań i wdrożeń w handlu elektronicznym. Zgłoszenia mogą wysyłać zarówno sami liderzy, jak i członkowie ich zespołów, współpracownicy oraz partnerzy. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie wydarzenia (https://dyrektorecommerceroku.pl/). Wraz ze startem konkursu, miejsce ma również premiera nowego raportu e-Izby, który składa się z wywiadów z liderami e-commerce, którzy rozwijają tę branżę od lat (https://eizba.pl/i-czesc-raportu-e-izby-dyrektor-e-commerce-roku-2023/).
News
07.03.2023

Decyzja jest odpowiedzią na zapotrzebowanie kluczowych partnerów, którzy mogą rozłożyć w czasie koszty za użytkowanie automatów, korzystać z bieżącego wsparcia technicznego, elastycznych warunków oraz konkurencyjnej, ostatecznej ceny zakupu po zakończeniu najmu. Automaty Infinity są bezekranowe, zasilane przez baterie i bardzo łatwe w montażu, ponieważ nie wymagają zewnętrznego źródła zasilania ani połączenia z Internetem. Leasing jest kolejnym krokiem naprzód w rozwoju oferty SwipBox. Wcześniej firma opracowała narzędzie AI Generator, które automatyzuje proces wyszukiwania nowych lokalizacji.
News
03.03.2023

Metoda umożliwia kupującym pominięcie etapu wpisywania danych karty i płatność za pomocą kilku kliknięć. Rozwiązanie opiera się na technologii automatycznego uzupełniania informacji, upraszczając doświadczenia płatnicze na wszystkich urządzeniach, z których korzysta klient. Tym samym likwiduje problem ręcznego wprowadzania informacji z kart w końcowym etapie płatności. Click to Pay to najnowszy krok w kierunku płynniejszych doświadczeń kupujących i zwiększonej konwersji przedsiębiorstw.
News
02.03.2023

68 % użytkowników TikToka twierdzi, że szybciej zapamiętuje daną markę, jeśli wideo zawiera lubianą przez nich muzykę. Z kolei 62% użytkowników twierdzi, że bardziej skłania ich to do poznania marki. Sound for Business to lista utworów zawierająca 10 niestandardowych dźwięków (mieszanka muzyki, lektorów oraz innych wskazówek) ułatwiających tworzenie atrakcyjnych i wciągających treści marketingowych, które pomogą wyróżnić produkty i zaangażować nowych odbiorców. Sounds for Business dostępne są w Commercial Music Library i mogą być wykorzystywane w bezpłatnych oraz płatnych treściach. TikTok zachęca do tworzenia treści wykorzystując dźwięki Sound for Business i używając #soundsforbusiness w opisie wideo.

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę