News: InPost nawiązał współpracę z Vinted

Dostawca paczkomatów InPost nawiązał współpracę z Vinted – platformą internetową dedykowaną sprzedaży ubrań z drugiej ręki. Firmy zawarły pięcioletnią umowę partnerską. InPost stał się partnerem logistycznym w 8 krajach europejskich. Usługa pod marką InPost będzie świadczona w Polsce, Wielkiej Brytanii i Włoszech oraz marką Mondial Relay w Belgii, Holandii, Francji, Portugalii i Hiszpanii.

Źródło: inpost.pl

Pozostałe newsy

News
27.01.2023

Amazon uruchomił nową usługę dla członków Prime. Program nazywa się RxPass i obejmuje dostęp do ponad 50 leków na ponad 80 chorów przewlekłych, takich jak cukrzyca czy wysokie ciśnienie. Będą to odpowiedniki oryginalnych produktów, ale nie różniące się składem czy działaniem. Usługa będzie dostępna w formie abonamentu w wysokości 5 USD miesięcznie. Na ten moment rozwiązanie jest dostępne wyłącznie na rynku amerykańskim.
News
25.01.2023

Dostępna w Shoper App Store aplikacja ING Lease Now jest przeznaczona m.in. dla producentów, dystrybutorów oraz sprzedawców maszyn i urządzeń. Dzięki niej mogą oferować swoim klientom leasing zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Dla leasingobiorców ING Lease Now jest szybką metodą płatności, dostępną 24/7. Klient samodzielnie wybiera interesujące go parametry w ofercie, bez angażowania sprzedawcy. Aplikacja umożliwia złożenie wniosku online, a podpisanie umowy leasingu jest możliwie w formie elektronicznej.
News
23.01.2023

W ramach współpracy DHL Parcel dostarczy przesyłki z Allegro, również te z darmową dostawą w usłudze Allegro Smart!. Zrealizuje także szybkie dostawy międzynarodowe do 24 krajów Unii Europejskiej.Dzięki temu, klienci praktycznie całego kontynentu, zyskują szerszy dostęp do wygodnych zakupów w atrakcyjnych cenach na platformie Allegro.com, która jest już dostępna w wersji angielskiej, czeskiej i ukraińskiej.
News
20.01.2023

Stuart Polska oraz polski startup UpMenu nawiązały współpracę dotyczącą realizacji zamówień online dla branży gastronomicznej. Dzięki współpracy, właściciele lokali gastronomicznych zyskają dostęp do usługi łączącej w jednym miejscu system zarządzania zamówieniami w ramach pojedynczego terminala POS (Point of Sale) od chwili złożenia zamówienia przez klienta po dostawę posiłku pod jego drzwi. Pozwala to uniknąć kosztów związanych z prowizjami platform do zamawiania. Dodatkowo, dzięki integracji ze Stuart, tysiące klientów mogą cieszyć się niezawodną i szybszą opcją zamówień w dostawie z restauracji współpracujących z UpMenu, np. Subway.
News
13.01.2023

Platforma Shopee kończy działalność w Polsce. Od 13 stycznia od godz. 23.59 możliwość składania zamówień zostanie wstrzymana. Wcześniejsze zakupy zostaną zrealizowane standardowo. Dla użytkowników, którzy złożyli zamówienia dostępne pozostanie wsparcie i obsługa zamówień. Shopee było obecne w Polsce zaledwie rok. Przy okazji warto wspomnieć, że w czwartek (12.01) w reakcji na komunikat Shopee, akcje Allegro poszły w górę o prawie 7%.
News
12.01.2023

Subskrypcja Komputronik skierowana jest przede wszystkim do osób, które zawsze chcą być na czasie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. To usługa abonamentowa polegająca na długotrwałym wynajmie urządzeń elektronicznych. Dzięki tej usłudze co dwanaście miesięcy możemy wymieniać np. smartfon na nowy. Największym atutem Subskrypcji Komputronik jest to, że podczas trwania umowy płacimy tylko i wyłącznie za korzystanie ze sprzętu, a nie jego realną wartość.

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę