News: Global4Net dołącza do UnityGroup

Global4Net dołącza do UnityGroup. Transakcja polegała na przejęciu 100% udziałów w Global4Net, w zamian za 12% akcji nowej emisji Unity S.A. Spodziewanym efektem ekonomicznym, dzięki połączeniu sił, ma być osiągnięcie ok. 115 mln zł przychodów do końca 2022 roku. Fuzja pozwoli także Unity Group stać się liderem w Polsce w obszarze platformy Magento, służącej do tworzenia sklepów internetowych.

Źródło: fintek.pl

Pozostałe newsy

News
18.05.2022

Wystartował Shoper Przesyłki – nowa usługa do wygodniejszego zarządzania wysyłkami sklepu. Pozwoli użytkownikowi platformy na nadawanie paczek bezpośrednio z panelu administracyjnego sklepu. W ramach nowej usługi, sprzedawcy zyskują bezpłatną integrację z najpopularniejszymi firmami kurierskimi oraz punktami odbioru w Polsce.
News
18.05.2022

Allegro połączy Twoje zakupy i wyśle je w jednej przesyłce. Sprzedawcy korzystający z kompleksowej usługi logistycznej One Fulfillment by Allegro będą mogli zapewnić swoim klientom „połączenie koszyka” z innymi sprzedającymi na platformie i w ten sposób pozwolić dodatkowo zaoszczędzić na dostawie. Zyskają klienci, sprzedawcy, a także środowisko.
News
18.05.2022

Sky-Shop wspólnie z Brutto.pl wprowadza usługę finansowania sklepów internetowych. Sprzedawcy korzystający z bramki płatniczej Sky-Pay mogą skorzystać z oferty RBF (revenue based financing), czyli finansowania udzielanego na podstawie historii sprzedaży sklepu na platformie Sky-Shop. Właściciele sklepów zyskają zupełnie nowe możliwości rozwoju swojego biznesu.
News
13.05.2022

Klarna wprowadza opcję wirtualnych zakupów (Virtual Shopping). Handel online ma przypominać wizytę w sklepie stacjonarnym. Usługa umożliwia między innymi rozmowy na czacie, ale także połączenia wideo ze sprzedawcą. Klient podczas takiego połączenia będzie mógł zadać obsłudze pytania, a także zobaczyć produkt. Dla sprzedawców jest to szansa na nawiązanie kontaktu oraz przekonanie konsumenta do zakupu.
News
10.05.2022

IdoSell nawiązuje współpracę z Shopee – singapurską platformą e-commerce. Umożliwi to polskim sprzedawcom w łatwy sposób wystawiać oferty w serwisie oraz zarządzać zamówieniami. Według IdoSell współpraca ma znacząco pomóc w zwiększeniu sprzedaży.
News
05.05.2022

IdoSell integruje się z Meest. Oznacza to łatwą wysyłkę zamówień do krajów Europy Wschodniej, w tym do dotkniętej inwazją rosyjską Ukrainy. Handel międzynarodowy to kierunek, w którym podąża IdoSell. Meest zajmuje się logistyką i wspiera e-commerce w handlu transgranicznym, umożliwiając wysyłkę paczek oraz obsługę celną eksportu i importu.

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę