News: CUX uruchomił automatyczną analitykę dla sklepów na platformie Shoper

CUX uruchomił automatyczną analitykę dla sklepów na platformie Shoper. cux.io jest teraz w stanie przygotować i skonfigurować gotowe cele analityczne dla użytkowników Shopera, prezentujące najważniejsze wydarzenia na customer journey. Ta funkcja pozwala zaoszczędzić czas oraz wykonać znaczną część pracy analitycznej bez żadnego wysiłku lub umiejętności informatycznych.

Źródło: cux.io

Pozostałe newsy

News
22.09.2022

Modivo, z myślą o środowisku naturalnym, wprowadziło do obiegu nowe rozwiązanie, czyli tzw. Papieropaki. To w 100% biodegradowalne, podlegające recyklingowi opakowania. To pozwoli spółce ograniczyć odpady o średnio 27%. Zamówienia są pakowane w worki MailerBag, produkowane z wykorzystaniem surowca odnawialnego – papieru Kraft. Pochodzą one od lokalnego dostawcy, którzy przygotowuje je w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju. Worki można dostać w trzech rozmiarach, a MODIVO SA może dokładnie dobrać wielkość opakowania do produktu, bez konieczności wysyłania zbyt dużych kartonów.
News
21.09.2022

Francuska firma Stuart będąca częścią grupy DPD oferuje usługi kurierskie biznesom już w sześciu polskich miastach: Krakowie, Toruniu, Szczecinie, Warszawie, Katowicach i Łodzi. Stuart obsługuje szybkie dostawy między innymi w branży gastronomicznej. W najbliższych planach ma nawiązanie współpracy z siecią drogerii, aptek oraz sklepów z produktami dla domu. Firma chwali się dostarczeniem milionowej przesyłki i zapowiada dalszy rozwój. Stuart testuje i wdraża również nowe rozwiązania, takie jak rowery e-cargo czy elektryczne jednoślady, z których korzystają już pierwsi kurierzy.
News
20.09.2022

Lisek.Lab to e-platforma analizy i wymiany danych m.in. o konsumenckich trendach, którą Lisek chce udostępnić swoim partnerom. Lisek.Lab ma być zatem platformą, na której będzie możliwość testowania konwersji planowanych akcji marketingowych, targetowanych na bazie wyznaczonych segmentów i lokalizacji. Drugi główny obszar działań Lisek.Lab koncentruje się wokół shopping behavior wewnątrz aplikacji. W Lisek.Lab dostępna będzie możliwość stworzenia indywidualnego zestawu danych, a więc zgodnie z potrzebami partnerów.
News
19.09.2022

Klarna wiodący, globalny bank detaliczny, dostawca płatności oraz aplikacja zakupowa, ogłasza partnerstwo z ABOUT YOU, jednym z najszybciej rozwijających się sprzedawców e-commerce w Europie. Od teraz ABOUT YOU oferuje klientom w Polsce opcję płatności „Kup teraz, zapłać za 30 dni”. Wkrótce dostępna będzie również opcja „Zapłać teraz”, umożliwiająca natychmiastową płatność za zakupy. Aby uczcić partnerstwo, ABOUT YOU i Klarna zaprezentują różową edycję wyselekcjonowanych ubrań i dodatków.
News
16.09.2022

„Firmy jutra: ecommerce” od Google to bezpłatny program edukacyjny dla właścicieli i managerów sklepów internetowych. W ramach szkolenia będą odbywać się lekcje z ekspertami, warsztaty oraz indywidualne konsultacje. W trakcie 4-tygodniowego szkolenia dowiesz się m.in. jak zwiększyć przychody, poprawić efektywność kampanii oraz zdobyć przewagę konkurencyjną dzięki rozwiązaniom chmurowym. Otrzymasz certyfikat uczestnictwa w programie. W szkoleniu będzie mogło wziąć udział 500 przedsiębiorców i firm wybranych na podstawie zgłoszeń. Rekrutacja potrwa do 28 września 2022 roku. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.firmyjutra.pl
News
15.09.2022

PerfectBot, spółka z grupy K2 pozyskała dwóch inwestorów - Tar Heel Capital Pathfinder oraz KnowledgeHub Starter i 2,52 mln zł na dalszy rozwój chatbota nowej generacji. PerfectBot to konwersacyjna AI, automatyzująca obsługę klienta w branży e-commerce w kategoriach fashion oraz beauty. Narzędzie zapewnia wysoką jakość obsługi klienta: rozumie pytania zadawane naturalnym językiem i odpowiada konkretnie, będąc w w stanie zaadresować 250 różnych problemów rozmówców. Sklepy mogą dzięki temu szybko zautomatyzować powyżej 50% spraw w obsłudze klienta.

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę