News: Shopify we współpracy z Attentive uruchomi usługę Text-to-buy

Shopify we współpracy z Attentive uruchomi usługę Text-to-buy, ułatwiającą zakupy za pomocą smartfona. Konsumenci będą mogli kupić produkt bezpośrednio w konwersacji SMS-owej ze sprzedawcą. Klient nie musi przechodzić na stronę sklepu, co w teorii ma zachęcać do kupowania. Firmy będą mogły wykorzystać to narzędzie, przypominając klientom, że niebawem może skończyć się kupiony przez nich wcześniej produkt (np. artykuły higieniczne) lub proponując zakup produktu, informując o promocjach, edycjach limitowanych czy końcówkach serii.

Źródło: https://www.businesswire.com/news/home/20220803005203/en/Attentive-Launches-Text-to-Buy-with-Shopify%E2%80%99s-Shop-Pay

Pozostałe newsy

News
17.03.2023

GieldaTekstow.pl, jako pierwsza w Polsce platforma dla copywriterów, uruchomiła autorski moduł do zamawiania treści pisanych z wykorzystaniem AI. Każdy, bez wysiłku i znajomości zasad promptowania, może zlecić teksty pisane przy pomocy AI, które zostaną wygenerowane, sprawdzone i poprawione przez przeszkolonych copywriterów, którzy dopiero po pozytywnej weryfikacji otrzymują dostęp do modułu.AI Giełdy operuje w oparciu o model GPT3.5.
News
15.03.2023

Jesteś sprzedawcą internetowym? Prowadzisz e-biznes? Weź udział w badaniach ankietowych przeprowadzanych przez AtomStore, dotyczących sprzedaży mobilnej. Wszystkie odpowiedzi są anonimowe, a wypełnienie ankiety zajmie zaledwie 5 minut! Pozyskane dane zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do celów komunikacyjnych. Wypełnij ankietę tutaj: http://bit.ly/3TfOK2K.
News
09.03.2023

Startuje czwarta edycja konkursu "Dyrektor e-Commerce Roku 2023", który powstał z myślą o liderkach/liderach stojących za sukcesem nowatorskich projektów, działań i wdrożeń w handlu elektronicznym. Zgłoszenia mogą wysyłać zarówno sami liderzy, jak i członkowie ich zespołów, współpracownicy oraz partnerzy. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie wydarzenia (https://dyrektorecommerceroku.pl/). Wraz ze startem konkursu, miejsce ma również premiera nowego raportu e-Izby, który składa się z wywiadów z liderami e-commerce, którzy rozwijają tę branżę od lat (https://eizba.pl/i-czesc-raportu-e-izby-dyrektor-e-commerce-roku-2023/).
News
07.03.2023

Decyzja jest odpowiedzią na zapotrzebowanie kluczowych partnerów, którzy mogą rozłożyć w czasie koszty za użytkowanie automatów, korzystać z bieżącego wsparcia technicznego, elastycznych warunków oraz konkurencyjnej, ostatecznej ceny zakupu po zakończeniu najmu. Automaty Infinity są bezekranowe, zasilane przez baterie i bardzo łatwe w montażu, ponieważ nie wymagają zewnętrznego źródła zasilania ani połączenia z Internetem. Leasing jest kolejnym krokiem naprzód w rozwoju oferty SwipBox. Wcześniej firma opracowała narzędzie AI Generator, które automatyzuje proces wyszukiwania nowych lokalizacji.
News
03.03.2023

Metoda umożliwia kupującym pominięcie etapu wpisywania danych karty i płatność za pomocą kilku kliknięć. Rozwiązanie opiera się na technologii automatycznego uzupełniania informacji, upraszczając doświadczenia płatnicze na wszystkich urządzeniach, z których korzysta klient. Tym samym likwiduje problem ręcznego wprowadzania informacji z kart w końcowym etapie płatności. Click to Pay to najnowszy krok w kierunku płynniejszych doświadczeń kupujących i zwiększonej konwersji przedsiębiorstw.
News
02.03.2023

68 % użytkowników TikToka twierdzi, że szybciej zapamiętuje daną markę, jeśli wideo zawiera lubianą przez nich muzykę. Z kolei 62% użytkowników twierdzi, że bardziej skłania ich to do poznania marki. Sound for Business to lista utworów zawierająca 10 niestandardowych dźwięków (mieszanka muzyki, lektorów oraz innych wskazówek) ułatwiających tworzenie atrakcyjnych i wciągających treści marketingowych, które pomogą wyróżnić produkty i zaangażować nowych odbiorców. Sounds for Business dostępne są w Commercial Music Library i mogą być wykorzystywane w bezpłatnych oraz płatnych treściach. TikTok zachęca do tworzenia treści wykorzystując dźwięki Sound for Business i używając #soundsforbusiness w opisie wideo.

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę