News: Komputronik wprowadza usługę subskrypcji sprzętu

Subskrypcja Komputronik skierowana jest przede wszystkim do osób, które zawsze chcą być na czasie z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. To usługa abonamentowa polegająca na długotrwałym wynajmie urządzeń elektronicznych. Dzięki tej usłudze co dwanaście miesięcy możemy wymieniać np. smartfon na nowy. Największym atutem Subskrypcji Komputronik jest to, że podczas trwania umowy płacimy tylko i wyłącznie za korzystanie ze sprzętu, a nie jego realną wartość.

Źródło: https://aktualnosci.komputronik.com/222576-korzystaj-z-elektroniki-tak-jak-lubisznbspkomputronik-wprowadza-usluge-subskrypcji-sprzetu

Pozostałe newsy

News
07.06.2023

W raporcie możemy znaleźć podsumowanie kluczowych wydarzeń i trendów minionego roku oraz prognozy na rok 2023. Raport skupia się na najważniejszych trendach, które będą mieć istotny wpływ na branżę w tym roku i w przyszłości. Jednym z wyróżnionych obszarów jest e-commerce, w tym retail media, który mimo niepewności związanej z pandemią nadal dynamicznie rośnie. Raport do pobrania tutaj: https://raportstrategiczny.iab.org.pl/
News
05.06.2023

Wprowadzenie nowej platformy znacznie zwiększyło dostępność produktów w ofercie online do ponad 60 tysięcy artykułów. Dodatkowo, automatyczne przypisywanie najbliższego sklepu na podstawie kodu pocztowego klienta, umożliwia wygodne zamówienia w trybie „click and collect" lub „click and delivery", dzięki temu klient może wybrać najdogodniejszą formę odbioru, oszczędzając na kosztach dostawy i skracając czas oczekiwania. Aplikacja mobilna sklepu internetowego castorama.pl jest w 100% spójna z wersją desktopową, co jeszcze bardziej ułatwia klientom zakupy.
News
02.06.2023

Już nie tylko używane ubrania, dodatki czy meble – konsumenci w czasach inflacji coraz częściej sięgają po odnowioną elektronikę. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Luxtrade, polskiego lidera rynku refurbished, po elektronikę użytkową z drugiej ręki sięgają najczęściej rodzice, kupujący smartfon dla swojego dziecka (36 proc.) oraz przedstawiciele generacji Z, czyli osoby do 25. roku życia (32 proc.). Do zakupu sprzętu z drugiej ręki najczęściej motywuje możliwość wyboru urządzenia konkretnej marki (40 proc.) oraz okazyjna cena (32 proc.). Co ciekawe, wielu rodziców, deklaruje wybór sprzętu odnowionego ze względu na przeznaczenie dla swojego dziecka i mniejszą obawę przed potencjalnym zepsuciem drogiego smartfonu.
News
31.05.2023

Comarch nową platformę zakupową wszystko.pl rozwija od kilkunastu miesięcy. Polska firma technologiczna start portalu zapowiadała na koniec czerwca, teraz znana jest już konkretna data – 29 czerwca. Od tego dnia serwis będzie dostępny dla wszystkich sprzedawców i kupujących w internecie. Więcej o platformie wszystko.pl można dowiedzieć się na stronie sprzedawca.wszystko.pl.
News
30.05.2023

IdoSell wdraża nową usługę Express Checkout. Ma ona skracać ścieżkę zakupów i zwiększać konwersję merchantów. Dzięki niej klienci sklepów internetowych obsługiwanych przez tę polską platformę będą mogli płacić za zakupy za pomocą jednego kliknięcia. Nowa forma składania zamówienia, czyli Express Checkout, to mechanizm znany dotychczas z serwisów typu marketplace. Do tej pory jednak nie oferowała go żadna polska platforma sklepowa typu SaaS.
News
26.05.2023

Internetowi sprzedawcy mogą wdrożyć w swoich e-sklepach zakupy na raty, wybierając z szerokiego wachlarza dostępnych opcji tę, która najlepiej zrealizuje potrzeby ich klientów. Nowo oferowane Raty Pekao sprawdzą się szczególnie w przypadku większych koszyków zakupowych, sięgających kilku tysięcy złotych. Bramka płatnicza Tpay pozwala internautom na szybką płatność. Klient nie musi kontaktować się z pracownikiem banku, a po wypełnieniu wniosku decyzja kredytowa następuje nawet w kilka minut. Oferta obejmuje finansowanie do 20 000 zł na jedynie oświadczenie o dochodach.

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę