News: IdoSell wesprze e-sklepy w rozpoczęciu sprzedaży transgranicznej

IdoSell wesprze e-sklepy w rozpoczęciu sprzedaży transgranicznej. W ramach pakietu „Crossborder z IdoSell” właściciel sklepu wskazuje kraj, w którym chciałby rozpocząć sprzedaż, a konsultant prowadzi go przez ten proces. IdoSell dzieli się z właścicielami sklepów wiedzą na temat innych rynków i podpowiada, na które integracje dostępne w ramach platformy warto się zdecydować. W ramach usługi udostępniono również moduł tłumaczeń automatycznych.

Źródło: cashless.pl

Pozostałe newsy

News
29.09.2023

Allegro otworzy marketplace’y w kolejnych czterech krajach regionu w 2024 r. i wejdzie na Słowację, Węgry, Słowenię i do Chorwacji. Te cztery kraje są w miejscach gdzie MALL już działa i ich marki są już znane. Rozwój tych marketplace’ów będzie trwał przez cały przyszły rok. Jeśli platforma odniesie sukces w tych krajach, zacznie myśleć o kolejnych, ale nie zapadły jeszcze decyzje gdzie.
News
29.09.2023

Allegro i Orlen Paczka wprowadzili nowy model współpracy, który pozwala m.in. włączyć Orlen Paczkę do oferowanych sposobów dostawy poprzez kliknięcie w panelu Allegro, bez konieczności podpisywania umów bezpośrednio z operatorem logistycznym. Podstawowym założeniem nowego modelu współpracy Orlen Paczka z Allegro.pl jest komfort użytkowników. Aby włączyć Orlen Paczkę do oferowanych sposobów dostawy, wystarczy jedno kliknięcie w panelu Allegro. Sprzedawcy nie muszą podpisywać umów bezpośrednio z operatorem logistycznym, a rozliczenie odbywa się za pośrednictwem Allegro. Ponadto sprzedawcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych odbiorów kurierskich ze sklepów do końca 2023 roku, niezależnie od liczby nadanych w tym czasie paczek.
News
27.09.2023

Już 5 października 2023 r. odbędzie się pierwsza edycja E-com Day – największej konferencji online w Polsce poświęconej sprzedaży w Internecie. To nie tylko okazja do zdobycia wiedzy, ale także możliwość uzyskania wyjątkowych benefitów ułatwiających start w biznesie. Oprócz tego uczestnicy konferencji otrzymają pakiet materiałów szkoleniowych i będą mieli możliwość porozmawiania z ekspertami podczas sesji Q&A. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zapisać się na stronie www.ecomday.pl.
News
22.09.2023

Zalando usunęło recenzje produktów ze swojej platformy. Zamiast możliwości publikacji opinii dotyczącej produktu, klienci mogą teraz wypełnić ankietę dotyczącą informacji o produkcie zamieszczonym na stronie. Komisja Europejska już w przeszłości wzywała platformy internetowe do podjęcia działań przeciwko fałszywym recenzjom w przeszłości. Zalando najwidoczniej zdecydowało się usunąć wszystkie recenzje produktów ze swojej platformy. Jednak nie wydało jeszcze żadnego komunikatu, więc nie jest jasne, czy jest to test, czy decyzja na stałe.
News
21.09.2023

Cena miesięcznej subskrypcji Allegro Smart! została podniesiona z 10,99 zł na 14,99 zł. Jednocześnie bez zmian pozostanie wysokość rocznej opłaty. Ta nadal będzie kosztować 59,90 zł. Co istotne, Allegro nie przedłuży automatycznie miesięcznej subskrypcji na nowych warunkach. Wszyscy klienci, których miesięczna subskrypcja kończy się po godzinie 9:00 16 października, będą musieli zgodzić się na pobranie wyższej stawki.
News
21.09.2023

Grupa InPost powiększyła swoją ekologiczną flotę elektrycznych samochodów do 1000 pojazdów. Firma w ramach strategii dekarbonizacji sukcesywnie powiększa flotę ekologicznych aut dostawczych, a także samochodów frachtowych. Ekologiczna flota InPost obejmuje też 15 ciągników siodłowych z napędem LNG. To kolejny krok w kierunku zmniejszania emisji CO2 w transporcie. W 2022 roku blisko 30 mln paczek trafiło do adresatów za pośrednictwem auta EV InPost. Ponadto InPost we współpracy z GreenWay zainstalował już ponad 500 stacji ładowania aut elektrycznych w swoich centrach logistycznych oraz publicznie dostępnych dla kierowców ładowarek DC w pobliżu urządzeń Paczkomat®. Do końca tego roku InPost i GreenWay rozbuduję tą sieć do 700 punktów.

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę