News: Green Caffè Nero dołącza do Wolt

Do grona partnerów platformy Wolt dołącza Green Caffè Nero. Oferta dostępna jest dla mieszkańców Warszawy, Krakowa i Wrocławia. Kawa, herbata, świeże wypieki, zestawy śniadaniowe i lunchowe będą dowożone nawet w 35 minut od złożenia zamówienia.

Pozostałe newsy

News
22.09.2023

Zalando usunęło recenzje produktów ze swojej platformy. Zamiast możliwości publikacji opinii dotyczącej produktu, klienci mogą teraz wypełnić ankietę dotyczącą informacji o produkcie zamieszczonym na stronie. Komisja Europejska już w przeszłości wzywała platformy internetowe do podjęcia działań przeciwko fałszywym recenzjom w przeszłości. Zalando najwidoczniej zdecydowało się usunąć wszystkie recenzje produktów ze swojej platformy. Jednak nie wydało jeszcze żadnego komunikatu, więc nie jest jasne, czy jest to test, czy decyzja na stałe.
News
21.09.2023

Cena miesięcznej subskrypcji Allegro Smart! została podniesiona z 10,99 zł na 14,99 zł. Jednocześnie bez zmian pozostanie wysokość rocznej opłaty. Ta nadal będzie kosztować 59,90 zł. Co istotne, Allegro nie przedłuży automatycznie miesięcznej subskrypcji na nowych warunkach. Wszyscy klienci, których miesięczna subskrypcja kończy się po godzinie 9:00 16 października, będą musieli zgodzić się na pobranie wyższej stawki.
News
21.09.2023

Grupa InPost powiększyła swoją ekologiczną flotę elektrycznych samochodów do 1000 pojazdów. Firma w ramach strategii dekarbonizacji sukcesywnie powiększa flotę ekologicznych aut dostawczych, a także samochodów frachtowych. Ekologiczna flota InPost obejmuje też 15 ciągników siodłowych z napędem LNG. To kolejny krok w kierunku zmniejszania emisji CO2 w transporcie. W 2022 roku blisko 30 mln paczek trafiło do adresatów za pośrednictwem auta EV InPost. Ponadto InPost we współpracy z GreenWay zainstalował już ponad 500 stacji ładowania aut elektrycznych w swoich centrach logistycznych oraz publicznie dostępnych dla kierowców ładowarek DC w pobliżu urządzeń Paczkomat®. Do końca tego roku InPost i GreenWay rozbuduję tą sieć do 700 punktów.
News
20.09.2023

Aplikacja e-Paragony 2.0 pojawiła się w sklepach Google Pay i App Store. Uruchomiono także HUB Ministerstwa Finansów, czyli platformę dystrybucji cyfrowych dokumentów sprzedaży. Nowe rozwiązanie ma zachęcić klientów oraz sprzedawców do odchodzenia od tradycyjnych, papierowych paragonów. Po pobraniu aplikacji należy wygenerować kod, który stanie się identyfikatorem kupującego. Sprzedawca będzie skanował kod, a kasa automatycznie prześle paragon na wspomnianą platformę Ministerstwa Finansów. Klient będzie mógł z niej pobrać dowód sprzedaży na swój sprzęt mobilny, w terminie 30 dni od daty zakupu. Warto wspomnieć, że korzystanie z tego rozwiązania jest dobrowolne.
News
20.09.2023

Sklep internetowy Mi-home.pl, specjalizujący się w sprzedaży smartfonów oraz inteligentnych urządzeń marki Xiaomi nawiązał współpracę z Mokka - fintechem specjalizującym się w płatnościach odroczonych. Współpraca pozwoli klientom Mi-home.pl na korzystanie z rozwiązań BNPL oraz elastycznych rat Mokka. Klienci Mi-Home.pl mogą płacić korzystając z 30-dniowego odroczenia płatności bez dodatkowych opłat lub z wygodnych systemów ratalnych (od 3 do 24 miesięcy). Bezgotówkowe zakupy z odroczoną płatnością dostępne są ramach szybkiego i wygodnego procesu decyzyjnego poprzez stronę https://mokka.pl/. Klienci, którzy skorzystają z oferty Mokka mogą obsługiwać swoje zobowiązania z wykorzystaniem dostępnej dla klientów aplikacji mobilnej Mokka.
News
14.09.2023

TikTok Shop zadebiutował na amerykańskim rynku po wielu miesiącach testów. To narzędzie e-commerce ma być w pełni zintegrowane z TikTokiem. Umożliwi markom i twórcom połączenie się z zaangażowanymi klientami na podstawie ich zainteresowań i skróci ścieżkę zakupową, ponieważ produkty można pozyskać bez konieczności przekierowania użytkownika na inną stronę. Sprzedawcy mają dostęp do narzędzi niezbędnych do promocji oraz do danych analitycznych.

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę