News: Bricomarché rozwija e-commerce z AF.agency

Sieć supermarketów Bricomarché rozstrzygnęła przetarg na działania e-commerce. Sklep internetowy oferujący możliwość zakupów online z odbiorem osobistym lub z dostawą do domu rozwijać będzie AF.agency z Poznania. Agencja zajmie się wdrażaniem rozwiązań, aby zwiększyć sprzedaż w kanale online. Jeszcze w tym roku przejmie ona całościową obsługę kart produktowych sklepu internetowego Bricomarche.pl i rozpocznie pracę nad rozwojem contentu.

Źródło: https://nowymarketing.pl/a/39056,bricomarche-rozwija-e-commerce-z-af-agency

Pozostałe newsy

News
07.02.2023

Firma kurierska DHL oraz Cainiao – przedsiębiorstwo logistyczne należące do Alibaba Group nawiązały współpracę dotyczącą automatów paczkowych w Polsce. Zgodnie z zawartą umową, DHL ma wykupić część udziałów w polskiej filii Cainiao. Obie firmy w pierwszym etapie zamierzają zainwestować 60 mln euro na rozwój sieci automatów paczkowych. Partnerzy w pierwszej kolejności połączą swoje dotychczasowe sieci, aby klienci mogli bez problemu korzystać z oferty zarówno Cainiao, jak i DHL. Łącznie oba podmioty zarządzają obecnie 1,2 tys. maszyn.
News
02.02.2023

Nest Bank udostępnia kolejną usługę dla przedsiębiorców we współpracy PayTel. Tym razem dla tych, którzy prowadzą sklepy internetowe. Bramka płatnicza to wygodne rozwiązanie do przyjmowania płatności online. Dzięki niej klient może zapłacić za usługi lub produkty szybkim przelewem, BLIKiem, kartą Visa lub Mastercard, a sprzedawca otrzyma środki już następnego dnia roboczego.
News
01.02.2023

Jeden z zarzutów dotyczy tego, że zgodnie z regulaminem firmy Amazon złożenie zamówienia przez kupującego oraz otrzymanie potwierdzenia nie oznacza, że zawarto umowę sprzedaży. Platforma traktuje to jedynie za ofertę nabycia produktu przez konsumenta. Spółka uważa, że nie jest zobowiązana do dostarczenia towaru i może decydować o realizacji bądź anulowaniu transakcji. Wiążąca jest dopiero informacja o faktycznej wysyłce i to według Amazona stanowi właściwy moment zakupu towaru. Dodatkowo, ustalono, że informacje prezentowane w serwisie w zakresie dostępności i dat dostaw produktów oferowanych przez Amazon EU SARL mogą nie być prawdziwe. Konsumenci składając zamówienie są przekonani, że zakupili produkt i że sprzedawca jest w jego posiadaniu. Tymczasem może w rzeczywistości nie być w magazynie lub ich wysyłka może być niemożliwa do zrealizowania.
News
30.01.2023

Co konsumenci kupowali w sklepach internetowych? Jakie produkty cieszyły się mniejszym powodzeniem?Według badania IdoSell, największą dynamikę wzrostu w 2022 roku odnotowały sklepy z komiksami i książkami (594 proc.). Dużą popularnością cieszyła się także kategoria rolnictwo (skok o 339 proc.). Polacy chętnie kupowali lustra, płytki lustrzane, drzwi przesuwne (295 proc.), a także sprzęt sportowy do ćwiczeń w domu (261 proc.).
News
30.01.2023

W 2022 roku aż 45 proc. merchantów, którzy korzystają z usług platformy IdoSell, sprzedawało za granicę. Jak wynika z badania w ciągu ostatnich lat polskie e-sklepy sprzedawały najwięcej na rynku niemieckim (380 mln GMV w 2022 roku) i czeskim (166 mln GMV). Ciekawa zmiana zaszła na ostatnim miejscu podium. W 2019 i 2020 roku była tam Wielka Brytania, tymczasem w 2021 roku należało już ono do Francji. W ubiegłym roku trzecie miejsce zdobyła Rumunia (85,8 mln GMV).
News
27.01.2023

Amazon uruchomił nową usługę dla członków Prime. Program nazywa się RxPass i obejmuje dostęp do ponad 50 leków na ponad 80 chorów przewlekłych, takich jak cukrzyca czy wysokie ciśnienie. Będą to odpowiedniki oryginalnych produktów, ale nie różniące się składem czy działaniem. Usługa będzie dostępna w formie abonamentu w wysokości 5 USD miesięcznie. Na ten moment rozwiązanie jest dostępne wyłącznie na rynku amerykańskim.

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę