News: Allegro zapowiada zmiany w cennikach i regulaminach

Allegro zapowiada zmiany w cennikach i regulaminach. Wśród nich podwyżki opłat za tzw. abonament podstawowy, a także podniesienie opłaty od przesyłek nadawanych w ramach Allegro Smart. Operator zmienia także warunki programu Allegro Ceny – będą kwalifikowane tylko te oferty, w których sprzedający umożliwi wystawienie faktury VAT. Firma szczegółowo przedstawiła na swojej stronie internetowej harmonogram wszystkich zmian na najbliższe miesiące.

Źródło: lendtech.pl

Pozostałe newsy

News
03.10.2022

Prezes UOKiK wydał nowe, precyzyjne wytyczne dla influencerów w sprawie reklam w social media. Wszystkie materiały zawierające przekaz handlowy, za które influencer otrzymał korzyść materialną, powinien jasno oznaczać jako MATERIAŁ REKLAMOWY i wskazywać promowaną markę. Wytyczne dotyczą również reklamy marki własnej, która również wymaga oznaczenia, na przykład jako #autopromocja lub #markawłasna. Gdy influencer promuje pierwszą paczkę PR, publikację powinien oznaczać jako PREZENT. Więcej informacji można znaleźć na stronie uokik.gov.pl.
News
30.09.2022

Aplikacja zakupowa Żabka Jush została partnerem programów realizowanych przez Meczyki.pl. Informacja o współpracy będzie pojawiać się w trakcie transmisji flagowych programów portalu na kanale YouTube, m.in. w „Sportowy poranek” oraz w „Raportach z Kataru”, które prowadzone będą prosto ze studia w Katarze. Żabka Jush ma być również promowana w mediach społecznościowych portalu. Działania te rozpoczęły się przy okazji meczu Polska - Holandia w Lidze Narodów i potrwają do końca Mistrzostw Świata w Katarze.
News
28.09.2022

ORLEN Paczka to nowoczesna i szybka usługa logistyczna, z którą chętnie współpracuje rynek e-commerce i marketplaces. Sieć punktów ORLEN Paczka to ponad 1 tys. automatów paczkowych, ale również 1,1 tys. punktów odbioru na stacjach Orlen oraz 900 w kioskach Ruchu. Przystępując do Izby Gospodarki Elektronicznej, firma chce wnieść istotny wkład w rozwój branży logistycznej oraz rynku e-commerce w Polsce.
News
27.09.2022

Bank Millennium poinformował o rozpoczęciu, wspólnie z Polskim Standardem Płatności operatorem BLIK, pilotażu płatności odroczonych. Wybrana grupa klientów tej instytucji może już testować usługę „BLIK płacę później". W przyszłym roku rozwiązanie to ma być stopniowo udostępniane wszystkim klientom banku. Wkrótce usługa powinna wejść do kolejnych banków. BLIK Płacę Później działa na zasadzie „Buy now, pay later” (BNPL) i umożliwia odroczenie płatności w czasie. Daje klientom możliwość przesunięcia terminu zapłaty nawet do 30 dni od zakupu produktu.
News
26.09.2022

Salesforce, dostawca CRM oraz WhatsApp, serwis do przesyłania wiadomości ogłosiły strategiczne partnerstwo. Pozwoli to klientom Salesforce łączyć się ze swoimi klientami i budować nowe doświadczenia w oparciu o komunikację w aplikacji WhatsApp. Zwiększy to zaangażowanie, lojalność, wygodę, interakcję i satysfakcję zarówno dla marki, jak i klienta. Ponadto, firmy będą mogły aktywować swoich klientów bezpośrednio za pośrednictwem zupełnie nowego rozwiązania Salesforce Genie - nowej platformy danych zasilającej pierwszy na świecie CRM działający w czasie rzeczywistym.
News
22.09.2022

Modivo, z myślą o środowisku naturalnym, wprowadziło do obiegu nowe rozwiązanie, czyli tzw. Papieropaki. To w 100% biodegradowalne, podlegające recyklingowi opakowania. To pozwoli spółce ograniczyć odpady o średnio 27%. Zamówienia są pakowane w worki MailerBag, produkowane z wykorzystaniem surowca odnawialnego – papieru Kraft. Pochodzą one od lokalnego dostawcy, którzy przygotowuje je w oparciu o zasady zrównoważonego rozwoju. Worki można dostać w trzech rozmiarach, a MODIVO SA może dokładnie dobrać wielkość opakowania do produktu, bez konieczności wysyłania zbyt dużych kartonów.

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę