News: Allegro połączy Twoje zakupy i wyśle je w jednej przesyłce

Allegro połączy Twoje zakupy i wyśle je w jednej przesyłce. Sprzedawcy korzystający z kompleksowej usługi logistycznej One Fulfillment by Allegro będą mogli zapewnić swoim klientom „połączenie koszyka” z innymi sprzedającymi na platformie i w ten sposób pozwolić dodatkowo zaoszczędzić na dostawie. Zyskają klienci, sprzedawcy, a także środowisko.

Źródło: magazyn.allegro.pl

Pozostałe newsy

News
27.06.2022

Amazon Prime Day po raz pierwszy w Polsce. Odbędzie się w dniach 12-13 lipca i umożliwi klientom Prime dostęp do tysięcy produktów w atrakcyjnych cenach. Podczas Prime Day będzie możliwość skorzystania z wyjątkowych okazji na zakup produktów popularnych światowych marek, jak Huawei, Apple, Sony czy Philips oraz z dużych zniżek na tysiące produktów od małych i średnich firm.
News
24.06.2022

IdoSell łączy się z siecią afiliacyjną TradeTracker. Dzięki temu polskie sklepy internetowe będą mogły w łatwy sposób reklamować swoją ofertę na rynkach Europy i świata. Sprzedawcy, którzy aktywują integrację TradeTracker będą mogli liczyć na to, że setki wydawców będą publikować ich oferty i kreacje reklamowe. Z TradeTracker będzie mogło skorzystać ponad 6,5 tys. sklepów internetowych.
News
23.06.2022

Klarna wprowadza cyfrowy portfel z dostępem do kart lojalnościowych. Wprowadzenie nowej funkcji w swojej aplikacji zakupowej firma ogłosiła jednocześnie na 18 rynkach, w tym w Polsce. Od teraz użytkownicy mogą w jednym miejscu przechowywać cyfrowe wersje wszystkich kart lojalnościowych i zarządzać nimi z poziomu urządzeń mobilnych.
News
23.06.2022

Shopee i InPost nawiązują partnerstwo strategiczne. InPost - lider wśród platform dostaw dla e-commerce w Europie oraz platforma zakupowa Shopee, obecna w Polsce od września 2021 roku, zdecydowały o rozszerzeniu dotychczasowej współpracy i, wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom i oczekiwaniom kupujących online, nawiązały partnerstwo strategiczne. To kolejna dla InPost umowa o współpracy z liczącym się międzynarodowym marketplace obecnym na polskim rynku.
News
23.06.2022

Nowa usługa od Mastercard „Płatność w ratach” w sieci sklepów Castorama. Klienci posiadający kartę kredytową Mastercard, wydaną przez Bank BNP Paribas, mogą teraz skorzystać z możliwości rozłożenia na raty płatności za zakupy zrealizowane w sieci 91 sklepów Castorama przy zakupach za minimum 400 zł, a w przyszłości taka możliwość będzie również dostępna w sklepie internetowym castorama.pl.
News
22.06.2022

Zalando przejęło markę modową Highsnobiety. Odzieżowa platforma e-commerce kupiła większościowy pakiet udziałów globalnej marki modowej i lifestylowej. Highsnobiety, jako kreatywny konsultant strategiczny wesprze Zalando w rozwijaniu nowych możliwości platformy w obszarze inspirującego storytellingu i komponowania asortymentu.

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę