najSKLEPY.pl – katalog sklepów internetowych od eKomercyjnie

Branding w e-commerce
Krzysztof Bartnik

Krzysztof Bartnik

CEO
imker.pl

Z nieukrywaną radością pragnę poinformować wszystkich Czytelników eKomercyjnie.pl o starcie mojego nowego „produktu” – katalogu sklepów internetowych najSKLEPY.pl.

Czym najSKLEPY.pl różnią się od innych katalogów dostępnych w sieci?

W najSKLEPY.pl postawiłem przede wszystkim na atrakcyjną formę prezentacji sklepów internetowych, które chcą promować nie tylko swoje oferty, ale również markę.

Idealnym rozwiązaniem do takich działań jest wpis Premium, gdzie można zaprezentować logotyp sklepu oraz znacznie skrócić drogę klienta z katalogu na swoją stronę (link jest dostępny już na stronie głównej). Wpisy premium mają też przewagę nad notkami standard (większe pole do prezentacji marki sklepu oraz pierwszeństwo prezentowania).

Dlaczego założyłem „kolejny” katalog?

W ostatnich kilkunastu dniach to pytanie pojawiało się najczęściej:)) Przede wszystkim – nie uważam, że najSKLEPY.pl to „kolejny” katalog, gdyż na tle konkurencji wyróżnia się oprawą graficzną i sposobem prezentacji sklepów.

Kolejną ważną kwestią jest to, że nS w obecnej formie to tak naprawdę wersja v0.5 tego, co planuję umieścić w pełni ukończonym produkcie. Uznałem, że jest już na tyle ciekawie, że warto z tym wyjść do właścicieli sklepów internetowych, a nie czekać aż kolejne elementy układanki będą gotowe. Jest jeszcze jeden szczegół: to jeden ze sposobów na promocję mojego e-sklepu i budowanie zaplecza:)

Katalog jest też świetnym sposobem na uzupełnienie eKomercyjnie.pl, gdzie prezentuję firmy oferujące usługi dla sklepów, ale nie same sklepy.

Dlaczego warto dodać swój sklep do nowego katalogu?

Osobiście jestem za tym, żeby wykorzystywać każdą formę dotarcia do Klienta. Sprawdzić i zwyczajnie policzyć czy się opłaca i jest dla nas efektywna. Jeżeli współczynnik cena/jakość (i działania wizerunkowe) wypada na plus to warto z takiej możliwości promocji korzystać.

Ile kosztuje dodanie wpisu do katalogu?

Na łamach najSKLEPY.pl dostępne sa dwa rodzaje wpisów: standard oraz premium. Wpis standard jest całkowicie darmowy i za jego dodanie nie ma żadnych opłat. Wyróżnienie premium jest płatne, jednak o wiele atrakcyjniejsze i bardziej widoczne dla wszystkich odwiedzających katalog.

Opłata za wpis premium zależy od czasu wyróżnienia. Aktualny cennik przedstawia się następująco:

  • 39,00 zł netto za trzy miesiące wyróżnienia (47,58 zł brutto)
  • 67,00 zł netto za pół roku wyróżnienia (81,74 zł brutto)
  • 127,00 zł netto za cały rok wyróżnienia (154,94 zł brutto)

Ile zapłaciłem za domenę najSKLEPY.pl?

Też jedno z popularniejszych pytań, ale odpowiedź jest krótka: 12,2 zł brutto. Sam też dziwiłem się, że taki adres jest wolny, dlatego grzechem byłoby nie skorzystać:)

Specjalna promocja dla Czytelników eKomercyjnie.pl

Dla wszystkich Czytelników serwisu eKomercyjnie.pl przygotowałem specjalną promocję: PODWOJENIE okresu wyróżnienia premium w katalogu najSKLEPY.pl. Przykładowo, jeżeli ktoś zdecyduje się na wariant 3-miesięczny, to po e-mailu na adres kontakt@najsklepy.pl i podaniu hasła „eKomercyjnie.pl” wydłużę ten czas do sześciu miesięcy, itd.

Zapraszam również do przesyłania uwag i sugestii dotyczących rozwoju najSKLEPY.pl. Ze swojej strony zrobię wszystko, by katalog nie stał w miejscu i się dalej rozwijał (niedługo dojdą tagi oraz integracja z eKomercyjnie.pl, dlatego stay tuned!).

Reklama

Pozycjonowanie stron internetowych

Przeczytaj również:

Artykuł
05.07.2023

Reputacja marki w e-commerce: dlaczego monitoring opinii klientów jest kluczowy?

Robert Walkowski

Robert Walkowski

Digital Marketing Specialist
brandly360.com

Ekomercyjni

Nowa, zamknięta grupa na facebooku. Dużo ekomercyjnej wiedzy, networking, pomoc. Tu się poznasz na e-commerce.

Zobacz grupę